Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maly91x



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem ze zrobilem blad ale to byl moj 1 raz i bylismy zbyt napaleni, ale mam nadzieje ze nic zlego z tego nie bedzie. Mam jeszcze pyt. Czy wogole zeby zajs w ciaze potrzeba duzego wytrysku czy moze zajsc w ciaze poprzes 1 malutka krople spermy...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli sa dni plodne, i plemniki sa dostatecznie zdrowe, to moga w pochwie przezyc nawet do 7 dni, i wystarczy ich mala ilosc zeby bylo dosyc wysokie ryzyko zajscia w ciaze.
jesli byl wasz to pierwszy raz to tym bardziej powinniscie na to uwazac.
mysle ze mimo wszystko nie ma powodow do obaw, ale na przyszlosc dzieciaki zachowujcie sie odpowiedzialnie.
zrobcie test po 14 dniach dla pewnosci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire napisał:
to moga w pochwie przezyc nawet do 7 dni,

eye to sie rzadko zdarza... jakis fenomen chyba... najdluzej to do 3 dni zyja
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie 7 dni to za dlugo, 3 dni a w porywach 5 wiecej nie... ale to musza byc na parwde super warunki i super zdrowe nasienie, czasami bywa tak ze sa plemniki sa dni plodne a i tak nie dochodzi do zaplodnienia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hejhejkupseklej



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:54 am    Temat postu: pękła. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.mam dość duży problem, kochałam się z moim facetem 17 kwietnia,czyli niecały tydzień temu. Niestety,prezerwatywa pękła.Zauważyliśmy to od razu,może kilka sekund mineło,i przerwaliśmy stosunek. Wytrysku nie było,mimo tego trochę się martwię. Zbliża mi się okres,powinien być za jakiś tydzień,piersi mnie bolą,wszystko jest tak jak powinno być. Nie mam za bardzo jak kupić testu ani iść do ginekologa ,mieszkam w Anglii,mój chłopak w Polsce,dlatego denerwuję się jeszcze bardziej że zostanę z tym sama. Mamy dopiero 17 lat. co Wy o tym myślicie? z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie bylo wytrysku to nie ma powodow do obaw.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hejhejkupseklej



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak? trochę się uspokoiłam. cóż,pozostaje mi czekać do okresu,powinien być niedługo,nie mogę się tak stresować bo stres może go opóźnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kris16662



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałbym sie upewnic po podobnie jak wczesniej podczas stosunku pekła prezerwatywa ale nie doszlo do wytrysku wiec nie ma obawy ze dziewczyna zaszla w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie było wytrysku to nie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kris16662



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale w tym plynie ktory wyplywa z czlonka w celu oczyszczenia cewki moczowej tez znajduja sie plemniki wiec chyba jest jakies ryzyko? czy na 100% nie ma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Następny
Strona 52 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group