Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak!!SadSad no i teraz nie wiem sama:( chyba powinnam pojsc do lekarza i to sprawdzic nic nie strace:( dzieki za odpisanie
Powrót do góry
Kaarolciaa87



Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 5:49 pm    Temat postu: Prosze o szybka odpowiedź!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochalam sie ze swoim chlopakiem jakies 2 tygodnie temu i na poczatku stosunku pekla nam guma ( moj chlopak nie dostal orgazmu) stosunek byl zaraz po miesiaczce i zaraz po " tym wypadku " przerwalismy ... bardzo sie denerwuje ze cos jest nie tak bo powinnam dostac juz okres...chlopak mowi ze zabardzo sie boje.... podobno stres ma duzy wpływ....jeszce zazywalam antybiotyki .... czy wszystko OK? błagam napiszcie !!! Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stres i antybiotyki moga miec duży wpływ na opóźnienie się miesiączki. Uważam że nie doszło do zapłodnienia jeżeli twoj chłopak odrazu sie wycofał. Bądź spokojna i nie denerwuj sie a napewno wszystko będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaarolciaa87



Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ohh dziekuje moj chlopak tez tak mowi.... tylko co z ta miesiaczka...ehh....dzis rano to myslalam ze ataku strachu dostane hehe Smile kumpela tez mi powiedziala ze wszystko Ok ze podobna rzecz przezywala....jak dobrze ze istnieja takie stronki POZDRAWIAM wszystkich !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 7:41 pm    Temat postu: a Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka, zapytam sie z ciekawosci a co to byla za gumka? Jakiej firmy?
Powrót do góry
Kaarolciaa87



Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe oczywiscie nie polecam UNIMIL plemnikobójczy....sa cieńkie...najlepsze sa Durexy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alka...
Gość









PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylam w tej samej sytuacji...-z tego co sie z moim chlopakiem dowiedzielismy zaraz po tym zdarzeniu to wlasnie ten "sluz" tez moze "byc przyczyna" zaplodnienia. dlatego na nastepny dzien zaraz szybciutko po postinor i teraz jest wszystko ok Very Happy chociaz podczas ostatniego stosunku prezerwatywa znowu pekla... Crying or Very sad na szczescie byly dni nieplodne i jest git- nawet okres jest Laughing pozdrawiam 3majcie sie!!!
Powrót do góry
sasaa
Gość









PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 2:06 pm    Temat postu: sasasa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też mam taki problem, więc jeśli ktoś będzie tak miły i napsize mi coś na ten temat będę wdzięczna, pękła gumka ale właściwie stało sie to 3 dni przed miesiączką (a i tak nie wiem co mam z sobą zrobić). powinny to byc dni niepłodne ale... prosze pomóżcie!!!!
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczekaj do okresu. Jeżeli okres się będzie spóźnial, kup test który wykrywa ewentualna ciążę już w 6 dzień po zapłodnieniu (praktycznie wszystkie testy).

Następnie idź do ginekologa jeżeli wynik będzie pozytywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasa
Gość









PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm wiesz, mi bardzij chodziło o to co zrobić żęby nie czekać tych 6 dni, a w dodatku nie dowiedzieć się później że mogłabym być w ciąży... ale dzięki za konkretną odpowiedź Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 3 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group