Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom81



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 3:14 pm    Temat postu: Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zastanawiam sie (bo jeszcze na szczescie mi sie niezdarzylo i oby bylo tak dalej)czy prezerwatywa ktora peka podczas stosunku daje jakies odglosy i czy da sie poznac czy pekla?
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no usłyszec to za bardzo sie nie da. Wyczuć nie każde sie da. Wzależności jak pęknie i w którym momencie.

Aby nie pękła wystarczy że kobieta będzie odpowiednio "mokra" a Ty nie bedziesz sie śpieszył z szybkimi i gwaltownymi ruchami, tylko powoli wsadzisz i zaczniesz przyspieszać to możesz być spokojny o prezerwatywe Smile Szansa zawsze zostaje jak przy kazdej metodzie (nie ma idelanych ani 100% metod) ale to szansa taka jak trafienie w totka albo jeszcze mniejsza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tom81



Dołączył: 21 Gru 2005
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gumki pekaja i to jest fakt. Szansa na to niestety spora jesli produkt malo markowy. Trzaba nabywac pewny towar. Polecam szwedzkie.
Powrót do góry
ceglawa



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 9:18 pm    Temat postu: Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy- przesuniety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Odbywalem stosunek z moja dzieczyna i pekla mi prezerwatywa po uplywie 5 min od rozpoczecia stosunku. Nie doszlo do wytrysku ale boje sie ze plemniki mogly sie jednak dostac do pochwy. Ona miala dni plodne. Czy duze jest prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze?? BLAGAM O ODPOWIEDZ!!
P.S Czy dziewczyna 13 letnia moze zajsc w ciaze tak samo jak dorosla kobieta czy jest miejsze prawdopodobienstwo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze stosunek z 13 latka jest przestępstwem, po drugie o ile dziewczyna w tym wieku zaczęła miesiączkowac może zajśc w ciążę tak samo jak każda dorosła kobieta.
Jeżeli nie doszło do wytrysku to uważam że nie ma obaw, raczej nie zaszła w ciąże.


A teraz na poważnie
CHYBA CI COS WALNĘŁO NA ROZUM ŻEBY Z 13 UPRAWIAC SEX!!! PRZECIEŻ TO JESZCZE DZIECKO!!! JEJ TO SIE MOŻE ODBIC NA PSYCHICE!!!! ORGANIZM DZIEWCZYNY W TYM WIEKU NIE JEST JESZCZE PSZYSTOSOWANY W PEŁNI DO PRZYJĘCIA MĘSKIEGO CZŁONKA!!!!! UWAŻAM ŻE ZROBIŁES JEJ WIELKĄ KSZYWDE A O TOBIE TO WOGÓLE NIE BĘDE SIE WYPOWIADAC. O CZYM TY MYSLAŁEŚ?/ CZŁOWIEK KTÓRY DECYDUJE SIE NA WSPÓŁŻYCIE SEXUALNE MUSI BRAC POD UWAGE EW CIĄŻE, A WY RACZEJ NIE WZIELIŚCIE TEGO POD UWAGE. ZACHOWAŁES SIE JAK GÓWNIARZ!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ceglawa



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja nie odbywalem stosunku z 13 latką... to o 13 latke to bylo jesli chodzi o mojego kolege...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jenny



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ceglawa napisał:
ale ja nie odbywalem stosunku z 13 latką... to o 13 latke to bylo jesli chodzi o mojego kolege...


a Tyt ile masz lat? a czy kolega sam nei mógł napisac, bo saię wstydził? Czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ceglawa



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest zarejstrowany...i byc moze sie wstydzil ale napisalem to w P.S a mi chodzilo dokladnie o moja sprawe co byla na poczatku. Ja uprawialem sex z 17 latka...ja mam 16
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jenny



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ceglawa napisał:
nie jest zarejstrowany...i byc moze sie wstydzil ale napisalem to w P.S a mi chodzilo dokladnie o moja sprawe co byla na poczatku. Ja uprawialem sex z 17 latka...ja mam 16


aha no to okej Smile a co do Twojej sprawy, to mimo tego, ze niby do wytrysku nei dosżło, ale dziewczyna miała dni płodne, to jednak istnieje małe, ale zawsze, prawdopodibienstwo, ze ona zajdzie jednak w ciążę Wink no ale bądźcie dobrej mysli, w tak młodym wieku wpasć chyba nei chcecie, co? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 1 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group