Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ceglawa



Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mam nadzieje jutro jade z nia do ginekologa po recepte .... Bedzie GooD...juz sie tak nie martwie...ale nigdy nie przezylem taskiego stresu..jutro bedzie wszystko wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 2:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ceglawa napisał:
nie jest zarejstrowany...i byc moze sie wstydzil ale napisalem to w P.S a mi chodzilo dokladnie o moja sprawe co byla na poczatku. Ja uprawialem sex z 17 latka...ja mam 16


a ja mam 3 latka i uprawialem sex z 30-latka, a moj kolega ma 80 lat i uprawiał z 13 latką i to jego wina, że pękła mi prezerwatywa...
P.S. chciałem dodać że się mój kolega i ja wstydzi
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie skomentuje tego.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda mi to na kpine chodzi zostawie to i postaram sie nieco wyjaśnić.

Odwieczny problem czy seks (o ie to seksem można nazwać) dwojga małoletnich (w polskim prawie osoba maloletnia to tak która nie ukończyła 13 roku zycia oraz nieletnia która ukończyła 13 rok zycia) oraz nieletnich jest przestępstwem czy tez nie.

Dzieki przełemaniu pewneo tabu mówi sie wiele o przestępstwach dokonywaniu aktów seksualnych lub innych czynności seksualnych na osobach maloletnich i nieletnich przez osoby dorosłe (pełnoletnie).

Sam z przyjacołmi jakiś czas temu wertowaliśmy oraz konsultowaliśmy to z jedny z prawników - istnieje pewna luka prawna.

Takie sprawy zostają rozstrzygane bardzo indywidualnie i chodzi tutaj o przemoc. Czy przypadkiem któraś ze stron nie została zmuszona bądz pokrzywdzoa podczas tego wszystkiego, czy napewno nikt nie zmuszał ani nie obserwował tego co robić z osób pełnoletnich.

Z tego co wiem to było pare takich spaw już w polsce, postępowanie było by naprawde skomplikowane zarówno moralnie jak i prawnie gdyby okazało sie podczas badań spychologicznych że te osoby tak przeżywały pierwsz uniesienia emocjonalne (nie nazywa sie ich jeszcze miłościami) i zaczerpneły wzrce które nie były przeznaczone dla nich, być może poniesli by konsekwęcje opiekunowie prawni za jakieś zaniedbania, chodz jest to możliwe i zdarza sie niezmiernie rzadko.

Takie przypadki to naprawde odsetek wszystkich spraw związanych z seksualnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja uważam że to jest nie moralne, chłopak który uprawia sex z 13 dziewczynką jest bynajmniej hamski. I nie chodzi mi o to że oboje są nieletni. Dla większości facetów sex to tylko cvzysta przyjemnośc i nic więcej. A dla większości kobiet jest to pewien bardzo ważny przełom w jej życiu. Uważam,że nie powinno sie tego robić przed 18 rokiem życia. Biorąc pod uwagę biologiczną strone to nawet mało jest przyjemności we wcześniejszym wieku.
Sex to sztuka, sztuka kochania.
Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaklopotana



Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 11:24 pm    Temat postu: prezerwatywa pękła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!kochalam sie z moim chlopakiem i podczas stosunku pekla gumka,nie doszlo jednak do wytrysku,ale byl sluz:(czy plemniki znajdujace sie w sluzie sa zdolne do zaplodnienia??prosze o odpowiedz:)czekam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Blacków Dwóch



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że są zdolne. Radzę szybko lecieć do lekarza po postinor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chwila chwila jaki śluz?

Po drogie to prezerwatywy mają środek plemnikobójczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak wiem,ze prezerwatywy maja go,ale w sluzie chlopakow tez sa plemniki tylko ze nie wiem czy sa zdolne do zaplodnienia?moze powinnam pojsc do lekarza:(?opowiedz
Powrót do góry
Blacków Dwóch



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śluz - chodzi o płyn przedejakulacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Następny
Strona 2 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group