Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Objawy ciązy- zbiorczy0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola4549



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześc chce wiedzieć czy jest możliwe że zaszłam w ciąże, uprawialiśmy sex z moim chłopakiem na początku bez gumki i później jak chcieliśmy "dokończyć" on założył prezerwatywę, robiliśmy tak przez parę dni :/ miesiączkę mam regularnie powinna wystąpić 28 lutego a kochaliśmy się 23 przez parę dni. Zauważyłam lekko powiększony brzuch mam lekkie nudności i jestem zmęczona przeważnie śpię całymi popołudniami. Chciałam zrobić test ale nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie? Błagam o rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje, że to bardziej objawy na okres. może połączone z przesileniem wiosennym, w końcu wiosna idzie ;D
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola4549



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh no nie wiem z Zakopanem raczej na wiosnę sie nie zapowiada Smile ale nie wiem czy powinnam zrobić test?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test możesz zrobić najwcześniej 14-16 dni od stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola4549



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jak sądzicie to możliwe że jestem w ciąży i jakiego rodzaju test polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poniewaz temat o takiej samej tematyce juz istnieje , ten zamykam
Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel321



Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka mam pytanko od pewnego czasu moja dziewczyna ma dziwne objawy jakby była w ciąży mdłości zawroty głowy duży apetyt nigdy tyle nie jadła powiekszony nieznacznie brzuch jest czesto zmeczona i ospała jej cykl to 30 dni czasem spóznia jej sie kilka dni okres ale zawsze wystepuje. Jeśli uprawiamy sex to zawsze sie zabespieczamy nie zdalżyło sie aby pękła prezerwatywa zawsze dbamy żeby wszystko odbyło sie bespiecznie.Takie objawy wystepują u niej od dwóch tygodni mimo ze nigdy nie doszło do stosunku bez zabespieczenia a prezerwatywy były cale podczas petingu też uważamy. Moje pytanko brzmi co moze być powodem takich objawów czy to moze być ciąża czy coś innego??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie ciaza Smile ja np czesto w czasie cyklu np jak mam owulacje i przed okresem duzo jem..mam wzdety brzuch i ciagle chodze zmeczona Smile jesli dbacie oto by byl bezpieczny seks to nie ma co sie martwic. Najogrzej jak doszukuje sie objawow. Psychika pozniej robi z nami cuda nie widy Smile moim zdaniem poprostu te objawy wynikaja z hormonow i tyle.
Powrót do góry
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawel: zawroty glowy i mdlosci pojawiaja sie ok. 5-6 tyg ciazy
brzuch powieksza sie ok 4 miesiaca Wink
wzmozony apetyt moze swiadczyc o owulacji, badz zblizajacym sie okresie, tak samo jak wzdety brzuch, a zawroty glowy? teraz sa takie wahania cisnienia, ze ja mam je non stop, mdlosci? przemeczenie, stres.
wg mnie ciazy nie ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monisiaaaaa



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Confused ma jestem w 4 miesiącu ciąży a czujie się wyśmienicie brak zmian chumoru mdłośc nic a w szkole nawet nikt nnie wie że jestem w ciąży tylko nauczyciele i kolezanka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Następny
Strona 45 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group