Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Objawy ciązy- zbiorczy0

Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nika
Gość









PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 5:35 pm    Temat postu: Nie wiem co sie dzieje ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostawałam okres regularnie , teraz czekam na niego i strasznie sie boje bo jestem po stosunku. Bardzo czesto chce mi sie sikać? Czy to mnze byc poczatek ciąży? Sad
Powrót do góry
jaśka
Gość









PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, o ile spóźnia Ci sie okres? mówisz że oddajesz często mocz, a może poprostu sie przeziębiłaś czy coś? często podcas choroby zdarza się nieregularny okres. a jeśli nie jestś pewna to zrób sobie test ciążowy, do nabycia w każdej aptece, cena około 15 zł i będzie wszystko jasne
pozdrawiam
Powrót do góry
kika
Gość









PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 3:37 pm    Temat postu: wielokrotnie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie myślałam, że jestem w ciąży i miałam wiele objaw świadczących o tym że tak jest. W rezultacie okazywało się, że to moja nadrażliwość. A kiedy na prawdę zaszłam w ciążę, to przez pierwszy miesiąc nie miałam żadnych objawów. Także głowa do góry, poczekaj jeszcze, a jeśli nawet będziesz mieć dzidziusia, to nie porzałujesz. Pozdrawiam
Powrót do góry
Tomek
Gość









PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem nigdy o związku przyczynowo-skutkowym między ciążą a częstym oddawaniem moczu. Czeste oddawanie moczu nie powinno wzbudzać w Tobie podejrzeń, że jesteś w ciąży. Co innego spóźniający się okres - tym bardziej, że zawsze miałaś regularny. Może byc to związane z przeziębieniem dróg moczowych. Pamiętaj, ze zmiana klimatu, stres i właśnie jakieś przeziębienie może mieć wpływ na okres.
Powrót do góry
anka
Gość









PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest zwiazek przyczynowo- skutkowy pomiedzy oddawaniem moczu a ciaza wiec sobie poczytaj wiec Tomku
Powrót do góry
Tomek
Gość









PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż ... człowiek uczy sie całe życie. Dzięki za informacje.
Powrót do góry
dada
Gość









PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 2:27 pm    Temat postu: objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostałam okres.Póżniej kochałam się z chłopakiem a okres jakby ustąpił.nie miałam go dwa dni ale pojawiły się lekkie krwawienia.co to może oznaczać?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz napisać przybliżoną ilość dni o tych momętów, oraz co Cie niepokoi? Napisz też ile masz lat, takie informacje strasznie ułatwiają odpowiadanie, a w efekcie twój spokój po otrzymaniu żetelnych i jasnych odpowiedzi na twoje pytania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia
Gość









PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 6:39 pm    Temat postu: objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to o czym piszesz napewno nie sa objawami ciąży!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
madzia
Gość









PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poniewaz początek krwawienia przewaznie oznacza nowy cykl , czyli ponowne przygotowanie się organizmu do zapłodnienia tzn. powstania nowego jajeczka ,które może byc zapłodnione!!!!!!!!czasem zdarza się że na skutek różnych czynników (np.zmiana klimatu ,stres itp.) cykl ulega zmianie co może spowodowac przyśpieszenie powstania nowego jajeczka lub jego opóżnienie ...............jednak uważam ,że nie jesteś w ciąży a pozatym przecież możesz zrobić test!!!!!!!!!!!!!!!!POWODZENIA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 1 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group