Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Objawy ciązy- zbiorczy0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1wsze tygodnie? ja bym nie powiedziala... to za wczesnie... mdlosci i zachcianki pojawiaja sie ok. 7 tyg..czasem pozniej... zalezy od organizmu ale nigdy nie słyszalam zeby po 2,3 tyg... Confused

Dodano po 23 sekundach:

a i zmienne nastroje wcale nie musza swiadczyc o ciazy. chyba ze na 100% wiesz ze jestes - wtedy tak Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki, Wind ma racje ze zwykle ok 7 tygodnia sie pojawiaja objawy, ale no nie napisalas dokladnie w ktorym miesiacu jestes i czy napewno jestes i tak jakos przyjelam ze wiesz ze jestes w ciazy Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaka i coco



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 4:27 pm    Temat postu: kiedy widac ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po którym miesiącu widać większy brzuch ... Jakie są tego objawy ??I Czy coś się czuje ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:18 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm według mnie 4 -5 miesiąc ale to tez chyba zalzy od kobiety w sensie np moja koleżanka jest mala i jej dopiero w 5 bylo wiec wiesz:)
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przewaznie ok 3-4 zaczyna powoli rosnac.
a jakie sa objawy wiekszego brzucha? po prostu jest wiekszy, ubierasz ulubina obcisla bluzke a tu ci cos sterczy, tudziez ledwo cie opina Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokłADNIE ALE TO TAK FAJNIE WIDAĆ TAKI GRUBASEK SIE Z KOBIETY ROBI ;P HEH
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie grubasek, czasem rosnie sam brzuch i robi się balonik Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tal ale i tak dla mnie to ładny widok kobieta z brzuszkiem sama chce taki miec juz Very Happy
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o objawy to każda kobieta przechodzi to inaczej. Moja koleżanka dopóki nie zrobiła sobie testu ciążowego nie miała żadnych objawów a w momencie potwierdzenia ciaży juz było wszystko: wymioty, zatwardzenia, ochota na różne smaczki itp. Wink))) Ale myślę,że większość zaczyna odczuwać pierwsze objawy tak 5-6 tydzień czyli w momencie gdy dowiadują się o ciąży( chyba troszkę psychika zaczyna działać Wink).
Brzuszek tez różnie rośnie u różnych kobiet. Zazwyczaj u kobiet które noszą pierwsze dziecko uwidacznia się tak 3-4 miesiąc, ale reguły nie ma. Niektóre kobietki bedą miały duży widoczny brzuch juz w 5 miesiącu a niektóre do końca mają zgrabna piłeczke. Wszystkie i tak wyglądają uroczo
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt, kobiety ciężarne zawsze wyglądają pięknie:) zawsze wzrusza mnie ten widok i marzę o tym, by też w tym cudownym stanie być...

Moja koleżanka jest w piątym miesiącu i dopiero pojawił się brzuszek, zawsze była bardzo chuda i dlatego widać u niej sam brzuch, taką piłeczkę a nadal nosi te same przeraźliwie małe dżinsowe biodrówki Wink hehe mówi, że przytyła 9 kilo ale nie widać tego (dzidzia waży teraz 450 gram)
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następny
Strona 44 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group