Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Objawy ciązy- zbiorczy0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laroche



Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny, nie chce zakladac nowego tematu, zeby nie smiecic forum, ale mam pytanie: otoz ostatnio mam okropny sluz. jesli mozna to tak nazwac, np kiedy stoje i nagle czuje jak mam mokro w babmoszach jakbym sie posikała. do tego jest bardzo gesty!!!
nie wiem juz sama czy to ciaza (staram sie o dzidzie) czy dni plodne. dodam, ze cykle mam nieregularne !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test jak minie minimum 14-16 dni o stosunku to się wszystko wyjaśni.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rzaba8



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śl ąsk
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 1:47 pm    Temat postu: Dziwne objawy+samopoczucie-co jest??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od miesiąca dziwnie sie czuje mam wrażenie,że coś mam w brzuchu,miewam dziwne chuśtawki nastroju(często wybucham płaczem bez konkretnego powodu),mam dziwne zachcianki i straszny apetyt a normalnie jadam 3-4 posiłki a teraz moge jeść na okrągło;bolą mnie piersi i dół brzucha tak jak przed okresem,do tego mije sutki sąż bardzo wrażliwe i mam dziwne kreski na udach i cyckach jakby żyły wylazłw pod skóre.Boje sie bo pojawiły sie jakieś białe plamy na majtkach i odczuwam swędzenie miejsc intymnych,bez pieczenia i bólu(wydaje mi sie,że wzgórek łonowy mam powiększony)-często biegam siusiu;szyjka macicy wydaje mi sie malutka i twarda.

Ostatni "okres"miałam 04,05,09 troche dziwny bo:1dzień było słabe krwawienie potem 3 dni poplamianie co jakiś czas;dodam iż przed tym okresem współżyłam w 6,10,13,14 Dc.bez zabezpieczenia bo chce mieć dziecko.
Byłam u ginekologa 04,05,09 ale zrobił mi tylko usg przez brzuch bo właśnie wystąpiło krwawienie(tak sie złożyło),dał mi Duphaston po 0,5 tab.2 razy dziennie od 16 do 25 Dc. i kazał przyjść jak będe w ciąży.

Boje sie,że złapałam jakążś infekcje stąd te objawy.Siostra mnie nastraszyła,że to ciąża urojona skoro tak sie czuje i mam takie objawy,bo za bardzo chce dzidzi i tak cząsto bywa(że se wmawiam ciąże.

PROSZE POMÓŻCIE CO ROBIĆ???

pS.:11 marca miałam robionąń Laparoskopie(usówali mi pozostałość po cyście i nakłówali jajniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję iść do innego lekarza! Jeśli to ciąża to trzeba o nią dbac od samego początku. Jeśli nie to tez wazne, by się tym zająć... tym bardziej, że chcesz mieć dziecko.

Piszesz, że współżyłaś bez zabezpieczenia w płodne dni - może faktycznie udało CI się zajść?

Kup test (zrobisz go od razu) i zapisz się na wizyte u ginekologa. Tylko u jakiegoś innego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 5:27 pm    Temat postu: Jakie sa objawy ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie sa typowe objawy ciązy? Mam dość duzy brzuch jak na mnie bo jestem szczupła osoba. Gdy staje bokiem w lustrze on mi wystaje do przodu. Rano troche mam mdlosci....Czy moge byc w ciazy? Boje sie zrobic testu
jest juz mnostwo tematow o objawach ciazy. poza tym twoje pytanie brzmi: czy jestem w ciazy"- a taki temat tez istnieje! jak mamy ci odpowiedziec skoro nie podalas zadnych szczegolow?! to ze masz duzy brzuch nie swiadczy ze jestes w ciazy, dzizas, zrob test i nie smiec na forum.
jesli jeszcze raz zalozysz temat, ktory juz istnieje bede musiala dac ci ostrzezenie.

temat przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heniu



Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: w-w
PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli dziecko mialoby powodowac wiekszy brzuszek to podejrzewam ze juz bardzo dawno wiedzialabys ze jestes w ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rzaba8



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śl ąsk
PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko to ponoć najlepszy ginekolog w moim mieście.Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym dziale jest duzo na ten temat. . Polecam lekture a nie pisanie bez sensu nowych postów!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak szybko brzuszek nie rośnie Wink)).
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martus145



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 2:06 pm    Temat postu: Re: kiedy widac ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaka i coco napisał:
Po którym miesiącu widać większy brzuch ... Jakie są tego objawy ??I Czy coś się czuje ??


Ja mialam brzusia juz w 4 tyg ale nic nie czulam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Następny
Strona 46 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group