Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Objawy ciązy- zbiorczy0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to tak zacznijmy od poczatku.

czy miałaś dni płodne czy nie?
Jeżeli jest możliwość że był to blisko dni płodnych badz dokładnie w tych dniach, badz też masz nie uregulowany cykl miesiączkowy lub wystąpiły jakieś czynniki ktore mogly rozregulować go zrób test ciążowy który bez żadnego poblemu można kupic w każdej patece, na ulotce bedzie napisane dokładnie jak go wykonać Wink

Jeżeli wypadlo że to były dni nie płodne a masz uregulowany kres to masz dość duże szanse że nie zajdziesz w ciaże.

A tak nawiasem to wyucz faceta dbać o Ciebie Wink nie tylko fizycznie bo to rozumie że jakoś mu wychodzi ale psyhicznie też mógł by Cie wesprzec Wink

Napisz też ile masz la, to naprawde ułatwia odpisywanie na posty Wink
Powrót do góry
Ja
Gość









PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 11:58 am    Temat postu: kolejne pytanie apropo pierwszych oznak ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam kolejne pytanie i bardzo bym prosił aby ktoś udzielił ma na nie odpowiedzi Very Happy A wiec tak: czy sześć dni po stosunku u kobiety możę już być chumożastość, występować częste oddawanie moczu, ból brzucha? miejąc na uwadze pytanie czy to są objawy ciąży Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aj pytam wkońcu jestem tylko facetem:) z góry dziękuje za odpowiedz:)
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie.

Nie popadajmy w skrajności oczywiście że kobieta w ciązy jest nieco "chumorzasta" awtak własciwie ma zmienny nastrój nawet co pare godzin.

Ale nie można na tej podastawie stwierdzać ciąży Wink Zmiany nastroju po stosunku bardziej będą związane z emocjami związanymi ze stosunkiem niz z ciążą Wink

Radził bym poczekać na inne dolegliwości i objawy zwiazane z ciążą (które możesz znaleść w temacie "objawy ciąż" który jest przyklejnony na samej górze działu "objawy ciązy").

Objawy w miejwięcej czasie podany w wyżej wymienionym teacie oraz pozytywny wynik testu mogą dawać podstawy do twierdzenia że kobieta jest w ciązy.

Spróbuj z nia porozmawiać o sexie, co czuje, może cos było nie tak, może ona czegoś nie wie bądz sie obawia, a może wręcz przeciwnie wszystko było dla niej tak pięknym przeżyciem że aż własnie poprzez zmienny nastrój daje temu upust Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rrot



Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 12:21 am    Temat postu: Nie zabardzo wiem jak zinterpretować objawy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

W sylwestra "kochaliśmy" się z dziewczyną tylko tyle że w bieliźnie(ale doszło tylko do zbliżenia bez sexu), zwał jak zwał ale wiecie o co chodzi:D

tylko że od jakiegoś czasu zauważyłem że powiększyły się mojej dziewczynie piersi, nazeka że ją muli, a jak by tego było mało mówi że gdzieś koło 3,4lub 5 rano budzi sie bo boli ją specyficznie brzuch ( tak jak by była głodna ale w żeczywistości jest najedzona) do tego duuużo je, szybko się męczy i dużo śpi



Oki przestudiowałem całe forum nawet tematy przypięte na samej górze... no ale ja jestem tylko chłopakiem i nie do końca wiem co, kiedy, jak i dlaczego się tak dzieje kobietąSad

No i czy ja mam podstawy do obawiania się że jest w ciąży podsumowując powyższe objawy i sylwestra??

Proszę o powagę Very Happy
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro przestudiowałeś forum to chyba wiesz żę nikt odpisujący na forum wrózka nie jest a najlatwiejszym sposobem sprawdzenia czy bjawy mogą być objawami ciaży to zrobienie testu Smile

W tedy bedziecie wiedzieć czy to ciaża czy może coś innego spowodowało te dolegliwości Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czama
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej ja tez mam takie objawy,nie wiem co mi jest.Jestem dziewica,ale to samo robilam z chlopakiem co ty opisales ze swoja dziewczyna...
Powrót do góry
s
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna ma cały czas takie objawy:/ prosił bym moderatorów o pomoc! co mogą oznaczać takie bóle brzucha? a tym bardziej regularnie o takich samych godzinach?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Powrót do góry
sd
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale co jest prawdopodobieństwo że co najgorsze jest w ciąży? pomocy!!
Powrót do góry
rrot2
Gość









PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 12:16 am    Temat postu: Do czmy lub kogoś kto coś o tym wie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czama mam prośbe jak byś wiedziała coś wiecej o tych "magicznych" bólach brzucha nad ranem i tych objawach to daj znać dobrze:) z góry Ci dziękuje
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 3 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group