Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Objawy ciązy- zbiorczy0

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jula
Gość









PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 10:45 am    Temat postu: co sie dzieje? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyjmowalam przez kilka miesiecy antykoncepcje Microgynon 21 wyjechalam na wakcje do Grecji i przerwalam przyjmowanie leku na jakies 2mies.i mialam bardzo nieregularny okres bo 2x dluzszy albo wcale... miesiac temu znowu zaczelam ale nie tk jak powinnam tylko 'kiedy mi pasowalo' czyli przed miesiaczka Laughing teraz juz 2tyg okres mi sie spoznia... czy to mozliwe,ze od samej penetracji penisem moglam zajsc w ciaze Question Exclamation za kazdym rzem bylo male krwawienie.p rzeciez biore tabletki... ach, denerwuje sie ale mam nadzieje,ze brak miesiaczki to skutek przyjecia leku w zlym momencie...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 1:43 pm    Temat postu: Re: co sie dzieje? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jula napisał:
czy to mozliwe,ze od samej penetracji penisem moglam zajsc w ciaze Question


Tak jest to możliwe, ponieważ przed wytryskiem spermy część nasienia (czyli pleminiki) wydostają sie w tak zwanym kropelkowaniu - jezeli dojdą one do śluzu z pochwy dopiero w tedy zaczynają sie poruszać i są tak samo ... (nie wiem jak napisać groźne czy pożyteczne - bo to zależy od skutku jaki my chemy uzyskać Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jula
Gość









PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakub!!!!!co jest bardziej prawdopodobne: czy to,ze moge byc w ciazy po penetracji mimo,ze przyjmuje Microgynum21 juz 2tyg. czy to,ze to wynik zaniedbania w regularnosci przyjmowania leku i stres szkola i innymi sprawami... brak snu itp. Question Exclamation przeciez sluz po przyjmowaniu antykoncepcji sie zageszcza itp... po jakim czasie powinnam zrobic test?!
Powrót do góry
jula
Gość









PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 8:26 pm    Temat postu: wiecej o mnie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakub, tak wogole to jestem dziewica,wiec czy to zmniejsza prawdopodobienstwo ciazy?! jak wczesniej wspomnialam,po zmianie klimatu i ponownym przyjmowaniu lekow nie mialam okresu ponad 1,5 miesiaca a jak juz dostalam to bardzo dlugi,bo 7 dni a potem kilka dni plamilam... zawsze mialam jakies problemy z miesiaczka... jesli przerwalam cykl przyjmowania antykoncepcji a potem 'ni z gruhy ni z pietruchy' aczelam brac tabletki od nowa zupelnie nie tak jak w ulotce,to moze to jest powod okresu spoznionego ponad tydzien?! w ulotce jest inf.ze mozna wziac tabletki bez przerwy i manipulowac krwawieniem... moze ono nie wystapic przez caly cykl... no i jeszcze... ja od kilku lat mam przez caly miesiac uplawy. teraz jest bez zmian,ale kiedy byl czs na moja miesiaczke /ktorej w koncu nie dostalam,poza plamianiem/ to uplawy bly nie jak wykle zolte i biale,tylko brazowe...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc tak zacznijmy od początku.

Stres, brak snu i zmiany klimatu jak najbardziej mają wpływ na okres. Mimo przyjmowania tabletek, bądz huśtawki po nie dokładnym stosowaniu (odstawieniu nie tak jak trzeba).

To że jesteś dziewić nie oznacza ze nie możesz zajść w ciąże. Możesz jak najbardziej.

Dziewictwo rozumie że masz na myśli to że nie została przerwana błona dziewcza. Bo pisałaś wcześniej o stosunku. Oczywiście jest to możliwe, czasem błona nie zostaje zerwana aż do porodu mimo wielu stosunków, poprostu jest tak elastyczna.

W takim wypadku trzeba by sie zaznajomoić z innymi objawami ciąży. Jeżeli przyjmujesz tabletki to test ciążowy może wyjść zupełnie mylny. Więc w razie zauwazenia jakiś innych oznak ciazy trzeba by sie udać do lekarza aby on to ocenił.

Warto by sie też zastanowić nad rozmową z kimś na ten temat, nie tylko w internecie, taka przedłużająca sie nie pewność to stres, który warto by rozładować, pomyśl o tym, bo takie sytacje warto rozładowywac a nie tłumić w sobie czy w internecie. Rozumie że sieć może być bardzo dobrym sposobem na rozładowanie i zdobycie informacji (jestem informatkiem) ale jednak rozmowa z żywym człowiekiem, bądz też milczący spacer naprawde pomaga odetchnać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jula
Gość









PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za Twoje rady:)
rozmawialam z przyjaciolka... ona tez miala klopoty z brakiem miesiaczki i to tez byl wynik stresu itp przede wszystkim rozmawialam z chlopakiem,bo sprawa dotyczy nas oboje... oczywiscie jest badzo zdziwiony,ze mimo,ze powstrzymywal sie od wytrysku tez moglo dojsc do zaplodnienia... doczytalam w ulotce ze jesli chce,zeby miesiaczka wystapila mam przerwac branie tabletek i po 7dniowej przerwie zaczac od nowa. ale masz racje, nie wytrzymam w tej niepewnosci i jeszce dzis wybiore sie do lekarza.
chociaz nie mam absolutnie zadnych ze znanych mi objawow ciazy... czuje sie zupelnie normalnie,poza skurczami zoladka -na 100% z nerwow,bo ja tak mam i po nospie mi przechodzi/ no i uplawy,ktore nadal wystepuja... i co z tym krwawieniem po penetracji?!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jula napisał:
. i co z tym krwawieniem po penetracji?!


Czasem występują. Ale lekarz powinien powiedzieć coś więcej, ma większe kompetencje i zbada Cie i rozwieje wszystkie wątpliowści ze wszytkimi dolegliwościami Smile

Jeżeli nie zauważasz innych objawów ciąży to wątpie abyś była w ciąży, wszystko jest spowodowane raczej czymś innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jula
Gość









PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 3:38 pm    Temat postu: to nie ciaza:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qba... jestem jus spokoja, lekarz powiedzial,ze mam cos nie tak z jajnikami i okres moze za tyd. dopiero dostane... na 100% to ni zciaza,wiec jestem juz spokojna. dziekuje za rady i mam nadzieje,ze nie bede juz musiala z nich kozystac. pozdr* jula.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciesze sie ze jestes już spokojna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monika lat 20
Gość









PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 4:35 pm    Temat postu: czy zaszlam w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wspolzylam z chlopakiem tydzien temu
mam bolesci brzucha i nie mam miesiaczki bardzo sie denerwuje bo nie wiem czy jestem w ciazy czy nie nie mielismy zabezpieczenia takze pomozcie mi prosze was Embarassed Crying or Very sad Sad Confused Embarassed Arrow
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Następny
Strona 2 z 47

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group