Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part3.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz Swietnie to napisales i piekna prawde... Zgadzam sie, ale po prostu mimo ze chcialam zaczac nowe zycie i tak szukam przyczyny, dlaczego nie mam jeszcze dzieciatka... I nawet takie glupoty sie mnie trzymaja.
Wiem ze to niepowazne Tosiu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zacznij od zrobienia badan..chyba ze juz je wykonałas a ja nie doczytałam sie..
moze w Twoim organizmie lezy przyczyna,warto tez zbadac partnera i dopiero potem sie martwic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaneta_1234, tak to już jest, że marzenia się spełniają, ale w innym czasie, niż my byśmy tego chcieli! Za mną-dla przykładu- już też kolejny bezowocny cykl starań o bobaska Neutral , dostałam plamienie przed @ i wszystko jasne.
A z tymi przesądami to już tak jest, że człowiek po jakimś czasie sam zaczyna się nad nimi zastanawiać: "A może naprawdę!..." Rolling Eyes Mi kiedyś moja babcia powiedziała, że będąc w ciąży nie wolno się "zapatrzeć" w jeden punkt (byłam wtedy w 5 tyg. ciąży). W tym samym tygodniu wylądowałam w szpitalu, straciłam dziecko i przypomniały mi się te słowa... Pewnie, że zastanawiałam się nad tym wiele razy! Ale przecież to niedorzeczne, by w takie rzeczy wierzyć i się obwiniać! To, co się dzieje, to czysta biologia, a nie jakieś czary-mary z naszym ciałem!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co Ty zapatrzenie w 1 punkt ma oznaczac poronienie? głupota..
to wszystko ruletka, jednym sie udaje i donosza ciaze bez problemu a inne jak zajda w nia to potem pojawiaja sie komplikacje.. Sad
niestety.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope
Nie robilam jeszcze zadnych badan, ale rok juz minal od staran, wiec musze wziac sie do pracy i zaczac robic badania.

Dodano po 7 minutach:

Lobuz
Bardzo mi przykro, ale sa caly czas przeciez wielkie nadzieje ze nastepny cykl bedzie owocny;)
Troche straszna historia, ale wierze Tobie w to co napisalas, ze patrzac sie w to samo miejsce w czasie ciazy moze sie kiepsko skonczyc... Moja siostra niestety miala tak 3 razy i za kazdym razem przyczyna byla jasna, ale doszla do tego gdy bylo juz za pozno a to byla juz ta 3 ciaza... A teraz ma sliczna coreczke 2 letnia.
Przesady przesadami, ale troche w nich prawdy jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech, ja nie bardzo w te gusła wierzę. Nawet po takiej "przygodzie", jaka mi się przytrafiła... Babcie-to co innego-niech sobie wierzą, to jest ich prawo z racji ich wieku. Kiedyś było inaczej, wierzyło się w różne rzeczy...
To musiało być OKROPNE dla Twojej siostry, zaneta_1234, 3 razy stracić ciążę, ja nawet sobie nie wyobrażam takiej sytuacji!..
Ja na razie ciągle i ciągle nie mogę zajść w drugą ciążę, przecież-skoro w pierwszą zaszłam w czwartym cyklu starań-chyba wszystko ze mną i z mężem jest ok, a tu takie "klocki"... No cóż, spróbuję jeszcze góra ze 2 miesiące, a potem-do lekarza! Nie mam czasu dłużej, niż pół roku próbować bezowocnie. Neutral
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie wyobrazam sobie 3 strat... Koszmar, ale na szczescie udalo sie jej, tak jak nam sie uda.

Mam pytanie..
Wczoraj po kapieli zauwazylam wyciekajacy bardzo mocno sluz bialy i bardzo rozlewajacy sie... Przepraszam za slowa, ale nie moge innych poszukac... Co to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaneta_1234 po śluzie niestety nie da się określi czy jest się w ciązy czy nie. Druga faza trwająca aż do okresu charakteryzuję się białym gestym śluzem...coś jak balsam Wink w ciazy jest tak samo.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaneta_1234



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha... tzn ze to nic nie oznacza... ach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znaczy ,że oznacza albo drugą fazę naturalną lutealną albo ciąże Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group