Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part3.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anulka_gr to zupełnie naturalne i absolutnie nie świadczy o niedrożności jajowodów a tym bardziej nie jest problemem jeśli chodzi o zajście w ciąże.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawno nie byłam tu u was, tak czytam i wiki bądz dobrej myśli kochana jeżeli nie jesteś pewna czy lekarz jest ok zapytaj innych ale wydaje mi się że wszystko będzie dobrze i się uda i bardzo, bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki trzymaj się i nie załamuj.

tosiu super że u was wszystko ok bardzo się cieszę.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka_gr



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochane, a czy bolące miesiączki (szczególnie pierwszy dzień) mogą świadczyć o jakiś nieprawidłowościach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bolące miesiączki nie mają nic wspólnego z problemami w zajściu w ciąże.
Bóle są i tyle . Nic na to nie poradzimy. Warto oczywiście sprawdzić wszystko bo lepiej dmuchać na zimne ale w większości przypadków kobiety które maja bolesny okres zachodzą normalnie w ciążę a jeśli sa problemy to nie maja one nic wspólnego z boleściami.
Czasami ból świadczyć może o przeroście endometrium lub tyłozgięciu macicy ale to naprawdę indywidualne przypadki i w zasadzie nie sugerowałabym sie tym.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alice



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 83

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anulka, ja też mam bolesne miesiączki, które zaczęły się po urodzeniu dziecka. Dopiero niedawno lekarz powiedział mi, że mam tyłozgięcie macicy a przy tym niestety cierpi się w trakcie okresu i są problemy z zajściem w ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to dziwne Wink co lekarz to inna opinia. Zawsze mówiono,że bolące miesiączki przejdą po urodzeniu dziecka a u Ciebie sie zaczęly po urodzeniu;). tak samo z tyłozgięciem na pewno moze mieć wpływ na ból ale na zajście w ciąże absolutnie nie...znowu inny lekarz powiedział,że jak najbardziej może powodowac jakieś problemy. I bądz tu czlowieku mądry Wink.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja to mam straszne miesiączki ból okropny,nawet mdleję i też lekarz mi powiedział że to minie jak urodzę dziecko!!!!!
Ale teraz kochane mam do was inne pytanie,bo te hsg miałam 11 dni temu,a ja w piątek tak troszkę pokrwawiłam i dziś też jak poszłam siusiu troszkę ze mnie krewki poszło!!!! czy to normalne?troszkę mnie to martwi a do mojego lekarza idę w piątek,a nie chcę znowu do niego dzwonić bo on niedługo stwierdzi że jestem jakaś walnięta!!!!!aha no i w tyg.czułam takie kucie w jajnikach!!!!a jestem już dawno po owulacji!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka_gr



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochane, jak ostatnio byłam na USG, żeby sprawdzić czy wszystko ok, lekarz powiedział, że mam przodozgięcie macicy - czyli prawidłowe. Ale i tak bardzo dziękuję za Wasze komentarze i odpowiedzi. Zawsze czegoś nowego się dowiaduję. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny na wypisie ze szpitala jest napisane.
Jama macicy o prawidłowych zarysach o dnie nieco siodełkowatym.Jajowody uwidocznione tylko w części śródściennej,dalej nie widoczne.
Czy to znaczy że w jakimś miejscu są drożne ale mało? bo tak mi sie wydaje ale nie jestem pewna!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiki są niedrożne, niestety. Kontrast troszkę wszedł ale nie przesunął się na całe jajowody
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group