Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadzieja, ja mam możliwość robienia badań na NFZ i w większości korzystam z tego. Płacę tylko za wizyty w Novum no i za inseminację. Ale teraz mam problem ze znalezieniem szpitala w Warszawie, który zrobiłby mi HSG na NFZ. Może wiesz, gdzie to można zrobić, żeby nie płacić, bo zabieg nie jest tani. A mieszkam w Markach pod Warszawą, więc lokalizacja nie ma dla mnie większego znaczenia - wszędzie i tak jest daleko Wink
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu, wiesiołek wg zaleceń - do owulki Smile
Lizelotka, co do samej stolicy, to nie pomogę, ale wydaje mi się, że zrobią Ci w każdym, w którym jest oddział ginekologiczny i w którym jest możliwość robienia prześwietleń rentgenowskich.
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No;)) Trzeba pamiętać o tym bo w dawnych dawnych czasach stosowano go jako środek poronny .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kornik problem w tym, że nie wszędzie mają na to umowę z NFZ, wiem bo do kilku dzwoniłam.

Ale to nic, coś na pweno znajdę.

Kurczę, nie wiedziałm, że olej z wiesiołka to środek poronny! Jakis rok temu brałam go - tak na wszelki wypadek - ale przez cały cykl! Crying or Very sad
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o widzisz Tosiu... ja też nie wiedziałam, że wiesiołek stosowano żeby poronić! myślałam, że on tylko coś tam blokuje przy procesie zapłodnienia... no ale i tak na wszelki wypadek przestaję go brać jeszcze przed skokiem, jak już czuję, że owu jest tuż-tuż Smile

Lizelotka, no to o tym też nie wiedziałam Wink mam nadzieję, że znajdziesz szybko dobry szpital (ale w Wawie na pewno taki jest, w końcu to stolica) Smile i że już niedługo nam tu dobre wieści przekażesz Smile
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotka pięknie Mad . Przez cały cykl..... Jejuu.

No niestety ja wiesiołka raczej nie polecam bo jednak działa skurczowo . Nie ma dowodów na to,że poprawia śluz ale też nie wiadomo czy nie poprawia Wink. W każdym badz razie wiele dziewczyn narzeka na pogorszenie śluzu i rozchwianie całego cyklu po wiesiołku. Zdecydowanie bezpieczniejsze jest siemię lniane i można brac cały cykl bez żadnych obaw
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KASIA*22



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie Smile
Dziś rano zrobiłam test i wyszły dwie kreski, tylko ta druga trochę mniej wyraźna... W poniedziałek zrobię HCG a we wtorek idę do lekarza. mam nadzieję że test płytkowy nie oszukuje... Ale boję się bo 2m-ce wcześniej najprawdopodobniej poroniłam w bardzo wczesnym stadium Sad
No i oczywiście jeszcze nawet nie zdążyłam zrobić badań hormonów Embarassed ale myślę że teraz to nie ma znaczenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana gratuluję Wink) Ależ prezent na święta Wink). Z wizytą u lekarza troszkę może poczekaj bo nic nie będzie jeszcze widać . Choć z drugiej strony może warto iść aby przepisał na wszelki wypadek luteinkę lub duphaston to progesteron . Może z jego niedoboru wcześniej poroniłać na poczatku. To ważne. I jak już robisz badanie krwi to zrób odrazu toksopazmozę . To też bardzo ważne.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KASIA*22



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wymarzony prezent imieninowy Smile Toksoplazmozę miałam robioną ponad rok temu- wynik ujemny, ale może lepiej powtórzyć... Do lekarza idę bo tak mi kazał,że gdyby się do świąt udało to mam dzwonić i przyjeżdżać... Pewnie Pan doktor się ucieszy,bo ostatnio nawet mojej siostrze(chodzimy do tego samego lekarza) że takie to niesprawiedliwe,że u mnie ciągle nic Sad Napiszę pewnie dopiero w środę jak po wizycie,trzymaj proszę kciuki. Buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia 22 gratuluję Wink to musi być cudowne uczucie Wink trzymam kciuki za Ciebie i maluszka Wink
ja zawsze dostawałam duphaston i miałam brać po owulacji ( w drugiej fazie cyklu ), miałam zawsze za mały progesteron, więc myślę, że dobrze żebyś poszła do lekarza, on będzie wiedział najlepiej co dalej.

tosia no widzisz, jak człowiek jest niedoinformowany to tak bywa ( z tym wiesiołkiem ) ;((
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group