Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik, nadzieja, ja też sie na endo nie znam, ale czytam tak sobie co piszecie
z tego co zrozumiałam, w obu przypadkach chodzi o to, żeby wykorzystać czas, kiedy nie ma ognisk endo
jeżeli jest się tuż po zabiegu to ognisk nie ma więc to dobry czas na staranie się o fasolkę
ale to się może nie udać, prawda?
Czy po przeczekaniu i Visanne, kiedy mniejsze ogniska zostaną wysuszone, czas ich odrastania będzie dłuższy? Co tym samym dałoby dłuższy czas na starania o dzidzię, więc zwiększałoby szanse...
Nie wiem czy nie namieszałam za mocno... może to bez sensu co napisałam, ale tak mi przyszło do głowy.
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind to moze jak tak bardzo bierzesz do siebie te nasze problemy, to może nie powinnas tego czytac, bo po co masz sobie zaczac wkrecac rozne choroby i blokowac sie:)
My Cie tu bardzo lubimy, ale jesli to ma Tobie zaszkodzic, to moze lepiej tutaj nie zagladaj Smile
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kornik, teraz to ja zrobiłam wielkie oczy
Jeju nie wiedziałam, że można mieć tego rodzaju problemy
Czy coś można z tym zrobić??

wind_of_hope to trudne, ale trzeba się starać podchodzić do takich spraw z rozsądkiem i z pozytywnym nastawieniem
wierzę, że jak się tak czyta i czyta, to można nabrać czarnych myśli
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze, u mnie to nie są czarne myśli tylko normalna paranoja p.t. "chcę mieć dziecko"... Evil or Very Mad i ja wiem, że mam taki problem, próbowałam już się zrelaksować, ale jeszcze bardziej się nakręciłam niż przed tym całm "relaksem" Shocked próbowałam też przez klika cykl nie mierzyć tempki i się nie obserwować, dodatkowo zaprzestałam czytania na różnych forach o problemach i ich rozwiązywaniu i w ogóle zapomniałam o temacie "ciąża" - ale w głowie BYŁ CIĄGLE i to było jeszcze gorsze, bo za każdym razem jak dostawałam @ to płakałam (e, że jak dostawałam to nie do końca prawda, bo już na kilka dni przed- płakałam, ze znowu się nie udało), a teraz przynajmniej jak się wygadam, to mi lżej i nie płaczę...
nie pocieszyłam Cię Wind chyba za bardzo? Sad

Lizelotka, no właściwie to ja nie wiem co można zrobić z przegrodą... może jak by tam sobie gin zajrzał podczas histeroskopii to może by ją wyciął? ale to tylko takie moje gdybanie, nie orientuję się zupełnie... i nie będę się orientować, dopóki gin nie powie - "robimy zabieg"! dzięki takiemu podejściu mniej się stresowałam przed drożnościa, choć też gafę strzeliłam, bo nie wiedziałam, że trzeba zabrać majtki i wracałam na oddział (nie było akurat wózka, więc piechotą z pielęgniarką) trzymając sobie tą wielgachną legninę ręką Twisted Evil masakra, bo to było na innym piętrze i "normalni" ludzie tamtędy chodzili Twisted Evil ale dałam radę Cool

Pychotka, ja raz tylko czytałam o dwurożności i właśnie widziałam, ze to nic złego, bo wcale nie oznacza, ze coś będzie nie tak z ciążą, tylko trzeba być pod okiem lekarza - no ale to chyba norma w ciąży, więc zupełnie o tym nie myślę
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pychotka ja juz tutaj siedze od 4 lat i wiesz ciezko mi sie odzwyczaic od konkretnego działu Smile np jakbym nie czytala to bym nie zaproponowała nazw dla nowego postu Razz macie racje, musze przystopowac bo tylko sobie zaszkodze a nie pomoge..;/;/.

lizelotka napisał:
to trudne, ale trzeba się starać podchodzić do takich spraw z rozsądkiem i z pozytywnym nastawieniem

tak tylko skad brac ten rozsadek skoro jest Was tyle starajacych sie po kilka lat i bez rezultatu? no nic cos musze z tym zrobic Razz ale zagladac i tak bede moze nie tak czesto jak teraz ale .. Wink

Dodano po 1 minutach:

kornik nie ;* jest OK Smile narazie na moim mysleniu sie tylko konczy, zobaczymy jak wyjdzie nam sianie fasolki Razz mam nadzieje ze tutaj nie trafie chociaz jestescie wszystkie bardzo fajne Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group