Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

NERWICA...jak sobie radzimy kazdego dnia.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania 32



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krysiu ratuj!!!!buuuuuuuuuuuuuuuuu nie umiem wylesc z doła frani świat wiruje a ja warjuje!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysia_G



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniu juz biegne! To pewnie jeszcze resztki emocji wychodza po tym niemilam zdarzeniu!
Aniu usiadz sobie i spokojnie gleboko oddychaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania 32



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krysienko ja sie boje ze to nawrot i znow mnie zamknie w domku!!!!!!!!!!!ja nie umiem dzis inaczej nawet myslec,,,,,,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysia_G



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aneczko a co cie tak przestraszylo...leki sie nasilily? Nie boj sie kochana...ty juz nigdy nie powrocisz do punktu wyjscia...za duzo juz o sobie i nerwicy wiesz! Poprostu nie przewidziane powiklania w chorobie zatrzymaly cie w dazeniu do celu...a moze nawet cofnely o krok! Nic to jednak,nie zdrazaj sie...ja wiem ze ty to nadrobisz Smile uwierz w siebie...a teraz pozwol sobie na ta slabosc i nie popadaj w pnike! Naprawde bedzie dobrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania 32



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KRYSIENKO własnie wrócil lęk jak byłam w przedszkolu i trzyma oj trzyma.....wiem ze masz racje:))))) oddaje sie chwili słabosci bo chyba za bardzo z nia walcze.....buziaczki dziekuje kochana!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysia_G



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jest Aniu...dopusc ten lek do siebie! Ty wiesz ze on nic ci nie zrobi! wiem ,ze automytycznie sie przed nim bronimy...jedna lepiej zeby przeplynol przez nas...to szybciej sobie pojdzie! Kochanie...jestes bezpieczna sama ze soba! teraz juz powinno byc coraz lepiej! przytulam cie mocno!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania 32



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i krysiu tak wytuliłas ze sie ubralam pomomo tego ze piotr chcial jechac do przedszkola i pojechalam sama!!!!!!!!!!!!sponiewierała mnie frania ale jeszcze oszłam z synem do fryzjera!!!!!!!!!!wiedzialam ze jak dzis stchorze to po mnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysia_G



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super Aniu! I tak trzymaj! Nie wazne ze przychodzi lek..wazne ze potrafimy sie pozbierc i robic swoje Razz Brawo!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
terka33



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!
A czy moge do Was dolączyc?
Pokonalam nerwicę i jestem bardzo szcześliwa ze mogę komuś pomóc dobrym slowem .Wiem ile słowa dodają otuchy jak lecza jak dodają siły..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania 32



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Terciu co to za pytanie??????????????????????oczywiscie!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group