Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

NERWICA...jak sobie radzimy kazdego dnia.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lady_a a przez jaki czas? miesiąc? dłużej?
kiedy idziesz znowu do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
Lady_a a przez jaki czas? miesiąc? dłużej?
kiedy idziesz znowu do lekarza?

za miesiąc mam iść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lady_a jeśli za miesiąc to myślę, że spokojnie możesz je brać. choć przyznam, że raczej nie jest to zalecane. no ale - ja mam tylko dane z literatury a nie studia medyczne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniutka2010



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam może mi ktoś pomoże nie mam pojecia jak pomóc osobie chorej na nerwice??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maniutka2010
przede wszystkim - być przy niej.
rozmawiać.
pytać. jeśli nie wiesz jak możesz pomóc to zapytaj o to wprost. jeśli jesteś gotowa pomóc to powiedz o tym osobie chorej.
w nerwicy, jak zresztą w każdej innej chorobie, bardzo ważna jest świadomość, że nie jest się samemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lucys



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam nazywam sie Lucyna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
terka33



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Lucynko!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gregorio.2903



Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pani Krysiu,

Witam serdecznie i ciesze sie, ze Pani zycie jest pelne kolorowych barw! Tak trzymac!

Bardzo prosze powiedziec, na czym polegala Pani psychoterapia?

Pozdrawiam serdecznie.
Gregor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paolo jones



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja borykając się z nerwicą przeszukiwałem wszelkie fora, by znaleźć chociaż jedną historię wygranej z nią, niestety nie znalazłem i dopiero potem uświadomiłem sobie, że to nie dlatego, że z tego się nie wychodzi, tylko dlatego, że zdrowi ludzie już nie chodzą po takich forach. Wtedy postanowiłem sobie, że jeżeli kiedykolwiek się wylęczę (terpia poz-beh plus leki), to ze mną będzie inaczej:);dlatego zapraszam na bloga, gdzie opisuję tą drogę;nie można tu umieszczać linków, także napiszę tak:w googlach wpiszcie trzymsie, wejdzcie na serwis i ja tam pisze w zakładce blogi (chyba trzeba się zarejestrować(raz jest tak raz tak z tego co sprawdzalem), ale to chwila)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat trochę wygasł, ale chciałam Was się poradzić w kwestii nerwicy, ale tzw. żołądka. Jak to się u Was obiawia i czy w ogóle...próbuję odszukać i opisać swój obecny stan... niestety brakuje mi wiedzy..Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group