Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

NERWICA...jak sobie radzimy kazdego dnia.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie nerwica objawiała się przede wszystkim silnymi bólami żołądka w momencie stresu. najczęściej działo się to podczas klasówek i sprawdzianów. dokuczały mi także silne mdłości.
czułam jakbym w żołądku miała wielką obręcz która się coraz bardziej zaciska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja próbowałam przez kilka dni persenem się wspomagać, ale to na mnie nie działa, właśnie widziałam w tv (jak na złość;/) reklame valerin forte, może to jakoś podziała trochę?głowa się nie uspokoi, ale reszta...jak myślicie?SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbować możesz Smile ziołowe raczej nie powinny zaszkodzić (chyba, że jesteś uczulona;) )
czy żołądek boli Cię przez cały czas? czy tylko w chwilach stresu?
jesteś pewna, że to nerwica żołądka a nie np wrzody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celmanpharma.de



Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja mialem, prywatnego psychologa do walki z nerwica,troche pomoglo z sensie rozmow ale najbardziej pomoglo to czemu mnie nauczyl:to sztuka relaksacji i wlasciwego oddychania ,bardzo mocno luzuje nerwy w moim przypadku.

Do tego polecam znalezc sobie jakeis hobby w ktore mozna uciec ,w moim przypadku byly to sporty walki,przychodzilem tak wytyrany ze niemailem sil na nerwice.

dodam ze z mocnymi objawami nerwicy walczylem rok.(3 miesiace bralem leki psychotropowe ktore mnie tylko mulily,wiec polecam metody ze tak powiem naturalne--czyli hobby np.sport i relaksacja z oddychaniem dot ego spacery)

pozdrawiam


usuń stronę www z podpisu. to nie jest miejsce na reklamę!
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group