Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój wzrost

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe doskonale znam motyw z krawężnikiem:DVery Happy praktyczna adaptacja powszechnie występującego elementu krajobrazu miejskiego:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

romantyk1980 napisał:
duże stopy,to duży penis.

no to fakt, ja mam takiego duzego, że ledwo w stringach mieszcze Razz Very Happy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Emilka ja to mam tak małe stopy że u mnie w stringach to z lupa trzeba chodzić... Laughing A wracając do tematu to Pituszka podzielam twój los. Ja mam zaledwie 160cm a mój nowy chłopak ( dzieki wszystkim dziewczyna które mnie wspierały jak pisałam na forum i mówiły że wkońcu zaświeci słońce. Zaświeciło i to aż dziwne że tak szybko. Jesteście wielkie i kochane Very Happy ) ma aż 187cm wiec jak z nim tańcze to on sie musi bardzo garbić a jak sie całujemy to też trzeba wykorzystać infrastrukture miejska i stanąc na krawężnik albo na palce. Także są minusy bycia wysokim. Dlamnie z tymi kraweżnikami jest to uciążliwe bo jak miałam przedtem chłopaka to miał tylko 170cm wiec niebyło problemu. Ale wsumie ja chciała bym urosnąć jeszcze ale myśle że to niemożliwe mam 18lat wiec szanse , marne. Czy myslicie ze jadnek mam nieporzucać nadziei???
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze 18 lat to juz nie urosniesz , a jak juz to moze 2 cm gora Wink no ale nadzieje mozna zawsze miec Smile
fakt... bycie wysokim ma swoje plusy i minusy ale ja lubie byc taka malutka i ginac w ramionach mojego wielkoluda haha Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pruedence



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kołobrzeg
PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to też zależy czy na coś chorujesz, ja też mam 15 i jestem niskiego wzrostu (choruje na astmę), gdy odstawię leki rosnę, gdy je przyjmuję nie, ale jest tak podobno, że osoby niższe rosną dłużej....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group