Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój wzrost

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja juz nie licze na wiekszy wzrost hehe Smile mam 23 lata, 157 cm i juz od bardzooo dawna tak mam Smile
no a co do facetow to od zawsze mi sie wysocy podobali Wink miedzy moim mezczyzna a mna jest 27 cm roznicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynom zawsze podobają się ci wysocy.W każdym ogłoszeniu matrymonialnym jest napisane "szukam wysokiego i przystojnego">dziewczyna może mieć nawet 150cm,ale jej facet jak ma mniej niż 180,to "za niski jesteś".Już nie raz widziałem "dziewczynkę" która ma 150cm wzrostu a obok niej szedł kingkong dwumetrowy i aż musiał się schylać,żeby ją trzymać za rękę.To normalne,że dziewczyna czym niższa,tym wyższe wymagania ma.Bo w ten sposób chce się sama dowartościować.I przed koleżankami 'zobaczcie,ja taka malutka,a mój facet taaaaaki duuuuży,taki na maaaaaxaaaa".
No,wiadomo,większe jest lepsze,mądrzejsze,ładniejsze,bogatsze i w ogóle lepsze niż te mniejsze.Wyższy facet mocniej będzie kochał niż ten niski,wysoki przeważnie ma większego niż ten niski,wysoki lepiej wygląda w garniturze,wysoki jest mądrzejszy,wysoki jest silniejszy,wysoki jest bogatszy,wysoki jest NAJ.Tak właśnie dziewczyny myślą.Ale wysokich facetów szukają sobie przede wszystkim dlatego,bo przyjęło się że wysoki ma większego penisa niż ten niski.Dlatego,żeby nie ryzykować i nie brać kota w worku,to lepiej zabrać się od razu za tego najwyższego.Skoro tylko ci wysocy się wam podobają,to po co są na tym świecie ci niscy?Po co oni żyją,skoro wy i tak chcecie tylko tych wysokich?To niech ci niscy się pozabijają,a dla was wtedy zostaną ci super wysocy,tacy na maxa.Tak jak lubicie.Wy oceniacie faceta po jego wyglądzie.Widzicie że jest niski,to od razu nie ma u was szans i skazujecie go na samotność tylko dlatego że nie ma dwóch metrów wzrostu.A na faceta który ma 172cm wzrostu mówicie "pigmej".Już kiedyś słyszałem taką opinię o sobie z ust dziewczyny "jesteś pigmej".A w dowodzie mam napisane "wzrost wysoki",mimo że dziewczyny mówią że jestem bardzo niski,jedna powiedziała nawet że jestem pigmej.Dziewczyny to maniaczki wielkości,dla nich wszystko musi być taaaaakie duuuuże,na MAXA.Bo duże znaczy lepsze niż te małe.
Ale spoko.Wybierajcie sobie dalej tych najwyższych,tych najpiękniejszych,największych,najbogatszych.Tylko nie dziwcie się potem,że zostajecie samotnymi mamusiami z gromadką dzieci,bo ten wasz cudowny wieeeelki kingkokg was zostawił,albo okazał się łobuzem.To wasza sprawa i wasze życie.A niski facet nie zasługuje na miłość ,tylko dlatego,że jest niski,bo wy wolicie wysokich.Mimo,że często same jesteście malutkie i ledwo was widać,to obok was idzie wielki umięśniony byczek,wygląda jak wasz ochroniarz.U mnie na wsi też chodzą takie pary po ulicy.Ona malutka,drobniutka,a on wielki byk.Ciekawe jak się na nią położy,co to będzie---chyba ją zmiażdży podczas seksu.Ale dziewczyny takich lubią.Ona waży 45kg i ma 150cm wzrostu,a on 190cm i 120kg.
Duże jest lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka napisał:
eee tam, na dziwne dziewczyny trafiasz, mój chłopak ma tyle wzrostu co ja, czyli 170 cm i mi to nie przeszkadza, a on jest dumny z tego co ma. I o to chodzi, a mi się podoba taki jaki jest.


widocznie gdzieś indziej ma więcej,a to najważniejsze.Samochód pewnie też ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

romantyk1980 napisał:
Samochód pewnie też ma.


a z tym stwierdzeniem to chyba juz troche przesadziles, wogole zwiazku z tematem to nie ma i co do tego ma samochod Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a pfff.... nie raz spodobal mi sie nizszy facet, a on mnie nie chcial i co?? uogolniasz Razz sa dziewczyny ktorym sie niscy tez podobaja Razz moj ex mial 172 cm wzrostu i co tez mi sie podobal....
a wcale wyzsi mezczyzni nie maja wiekszych penisow, ty to chyba na prawde tylko w tych kategoriach patrzysz...
gdyby moj mezczyzna , ktorego mam teraz byl mojgo wzostu tak samo bym go kochala Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
romantyk1980 napisał:
Samochód pewnie też ma.


a z tym stwierdzeniem to chyba juz troche przesadziles, wogole zwiazku z tematem to nie ma i co do tego ma samochod Confused


Oj bardzo dużo.Samochód odgrywa jedną z ważniejszych ról,jeżeli chodzi o powodzenie u kobiet - zaraz po ... wiadomo czym.Niestety,ale dziewczyny patrzą na wzrost faceta,patrzą jakim jeździ samochodem,ile zarabia i co ma w gaciach.No niestety,ale nie ma się co oszukiwać.Ja już się nie oszukuję,tak jak kiedyś,kiedy mówiłem i wierzyłem,że miłość istnieje.Kobiety mówią,że nie patrzą np. na wzrost,ale rzadko spotykam na ulicy ładną kobietę z facetem mojego wzrostu,zawsze jest ode mnie dużo wyższy.Albo mówią że nie patrzą na to czy facet ma samochód,czy nie,ale ja gram na weselach i zawsze jak przyszła "młoda para" umawia się ze mną,ze przyjadą do mnie,żeby ustalić szczegóły w sprawie mojego grania na ich weselu,to zawsze przyjeżdżają super samochodem.Jeszcze nie widziałem "pana młodego",żeby przyjechał rowerem,albo autobusem.Tak samo ci faceci co biorą ślub,jak oni wyglądają,a jak ja.Ja nie mam się co z nimi porównywać.Nawet jak są młodsi ode mnie,to zawsze o głowę wyżsi-to przypadek,nie?Jestem pewien,że jakbym wydał kupę kasy na sto różnych operacji plastycznych,jakbym wygrał do tego w totka,to moje życie by się zmieniło o 360 stopni.Zresztą jakbym wygrał w totka,to nawet operacje by nie były potrzebne.Niestety,takie jest życie.Ładny i wysoki facet ma dwie piękne kobiety(średnio 2 na niego przypadają),a niski i brzydki,jeszcze kaleka z malutkim jest sam i nawet jedna brzydka na niego nie spojrzy.Przystojniaczek zmienia "laski" jak rękawiczki,a brzydal czeka 40 lat na tę jedyną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh w sumie powiem Ci że zwała z ta zmianą o 360 stopni bo wracasz do punktu wyjścia ; ] przesadzasz bez beki przesadzasz zamiast marnowac piszac na firum wzioł bys sie za siebie;] . Skoro tak cierpisz ze swoja atrakcyjnością to zamiast włączania kompa odpalania przeglądarki wklepywania strony zrobił byś 100 pompek 30 byś sie podciągnoł i poszedł pobiegać na godzine;] byś sie odrazu lepiej poczuł troche powietrza ruchu- dobrze Ci to zrobi

Ty lubisz doszukiwać sie problemów których nie ma poprostu sam je stwarzasz może jesteś masochistą?i to lubisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no ty naprawde przesadzasz Shocked juz powiem szczeże cholera mnie bierze jak to czytam. Jak ty możesz sie tak użalać nad sobą. Normalnie niemoge takiego czegoś słuchać co ty wogóle bredzisz chłopie poprostu masz depresje albo coś zgłoś sie do specjalisty... Nie każda kobieta jest taka sama, nie każda patrzy na wzrost, na członka bo zapewno o to ci chodziło i tymbardzioej na samochód. Piszac takie bzdury poprostu pokazujesz jaki jesteś płytki że tak sądzisz. Nie każda kobieta jest kur*** bo tak to wygląda z tego co piszesz a materialistką tymbardziej! A jak ty na początku znajomości zaczynasz gadać i sie użalać to nic dziwnego że cie zostawiają. A i ty pisałeś że masz te 12cm to mała uwaga może i to mało ale kobieta może mieć orgazm nawet przez palcówe że sie tak wyraże a palce są krótsze wieć niewierze w to że masz za mało. Sory że to napisałam ale chyba ktoś to musiał zrobić zejdz na ziemie i zacznij cieszyć sie życiem ludzie mają gorsze problemy niż samochód i kasa. Sory że zeszłam z tematu ale to już było przegiecie
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
a pfff.... nie raz spodobal mi sie nizszy facet, a on mnie nie chcial i co?? uogolniasz Razz sa dziewczyny ktorym sie niscy tez podobaja Razz moj ex mial 172 cm wzrostu i co tez mi sie podobal....
a wcale wyzsi mezczyzni nie maja wiekszych penisow, ty to chyba na prawde tylko w tych kategoriach patrzysz...
gdyby moj mezczyzna , ktorego mam teraz byl mojgo wzostu tak samo bym go kochala Rolling Eyes


To dziewczyny patrzą tylko w tych kategoriach.Jak poznają faceta,to od razu patrzą mu na stopy,bo duże stopy,to duży penis.Albo bardzo często od razu gapią się na jego spodnie i sobie wyobrażają,co on tam ma.Przyjęło się że facet wysoki na ogół ma większego niż ten niski(może to i nie prawda,ale tak się przyjęło),dlatego wszystkie lecą tylko na tych wysokich.
Na weselach gram już 10 lat i jeżeli dobrze pamiętam,to chyba ze 3 razy pan młody był mojego wzrostu,a tylko jeden był niższy ode mnie i był brzydki i gruby,ale on za to miał kasę.Przez 10 lat,tylko trzech było niskich, a inni dużo wyżsi ode mnie.Jak jak gram na weselu,to często sobie patrzę i myślę "co on ma takiego,czego ja nie mam ,że ma taką piękną żonę"....wiadomo co ma.Stała praca,jest zarobiony po szyję,haruje 10 godzin dziennie,na każde skinienie podjeżdża samochodem,jak kobieta mu tylko wyśle smsa,daje jej w nocy super orgazmy.To pewnie!!!!
Taki nigdy nie będzie sam.Ja mam w rodzinie 3 braci ciotecznych,starych kawalerów,jeden jest już po 50-tce, a dwóch jest koło 40-tki. Wszyscy są wysocy,przystojni,zarabiają kupę kasy,mają samochód już któryś z kolei i to nie jakiś polonez,tylko porządny na kilkadziesiąt tysięcy.Jeden z nich podróżuje po całym świecie,ciągle mieszka w innym miejscu,zarabia ponad 3 tysiące miesięcznie i jest sam....Tylko że on chce być sam,tak jak tamci.Już kobiety nie raz ich podrywały,zagadywały,umawiały się z nimi na kawę itd,były gotowe wyjść za nich,ale oni nie chcą.Po prostu jest im z tym dobrze.Dlatego jak facet jest przystojny i bogaty,ma 40 lat i jest sam,to tylko dlatego,że chce tego,że jest mu tak dobrze.Nikt nie jest samotny z wyboru,a jeżeli jest sam,to tylko dlatego że jest albo biedny,albo za niski,albo za brzydki,albo ma małego i wszystkie go zostawiają i wyśmiewają prosto w oczy.Co z tego ,że ja chcę mieć żonę i dzieci?Chcieć a móc,to dwie różne sprawy.Chcieć sobie mogę,ale wiem,że jak się nie dorobię,jak nie zrobię sobie wielu operacji plastycznych,to na stare lata nawet nie będzie miał mi kto herbaty podać i zdechnę w samotności.Życie jest brutalne i albo się dostosuję ,nie będę odbiegał od normy,albo mogę się onanizować w samotności do końca życia,tylko to mi zostaje.I wyobrażać sobie,że jestem z piękną kobietą i że ją super zaspokajam.Pozostają mi tylko marzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

weź sie opanuj duże stopy niesą przesłanką dużego penisa. Ja słyszałam że niby duży nos to też duży penis niestety w praktyce to sie niesprawdza! Aswoją drogą to sie mylisz Pituszka ma racje nie zawsze jest tak że sie duzi mężczyźni podobają! Albo że ci z autem to też nieprawda. Ja straciłam ostatno tzn. jakiś miesiąc temu chłopaka pisałam na forum dziewczyny mie wsoierały i miały racje poznalam kogoś innego może to szybko ale lepiej dlamnie bo sie tak długo niemeczyłam. I wyobraź sobie że ten chłopak niema samochodu ani kasy i co niemam z nim być dlatego że jest miej zamożny??? była bym głupia gdybym oceniała go w takich kategoriach. Moi rodzice to chyba tez są jakimś wyjątkiem bo mój tata ma 172cm i jak go mama poznała to nawet kierownicy od samochodu niemiał wiec co musiał być gorszy? ja znam wiele par które niemają tych rzeczy które ty wymieniałeś i chcesz w to wieżyć czy nie są szczesliwe
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group