Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój wzrost

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie każda kobieta jest taka sama, nie każda patrzy na wzrost, na członka.


Nie mówię,że każda. Około 5% kobiet na to nie patrzy.
Ale to są przeważnie desperatki,których żaden już nie chciał i które lecą na wszystko co się rusza,żeby tylko nie zostać samą na stare lata.I gotowe są nawet wyjść za "Andrzejka",żeby tylko mieć kogoś obok siebie.
Ładna i zgrabna kobieta może mieć każdego,tylko kiwnie palcem,przepraszam za wyrażenie,ale tylko wypnie tyłek i już faceci lecą.Taka jest prawda.Tak samo przystojny facet z super ciałkiem,taki pójdzie sobie na dyskotekę sam,a z dyskoteki wyjdzie z dziewczyną i jeszcze z pięcioma jej koleżankami.A brzydki stoi sobie obok sam i się tylko przygląda.Albo podejdzie do dziewczyny i usłyszy "spadaj",albo "nie jesteś w moim typie".
A powiedzieć co by się stało,jakbym teraz zdjął majtki i wyszedł goły na wieś? Wszystkie dziewczyny by poumierały ze śmiechu.I jeszcze by rozgadały swoim koleżankom z innej wsi,że mam małego.I bym miał przes..ane w całej okolicy u wszystkich dziewczyn.Nawet 15-tki by się śmiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja nieuważam żebym była tragiczna i jakoś niejestem zdesperowana żeby niewiedomo co robić a nieszukam faceta z kasą i autem!ale powiem ci tyle z takim podejściem daleko niezajdziesz. I moim zdaniem to 15% kobiet moze patrzy na auto ale reszta na to niezwraca uwagi. Ty za dużo telenoweli brazylijskich oglądasz i ci sie udziela że brzydkie to zaras gorsze a niepszyszło ci nigdy do głowy określenie że coś co jest może poprostu inne a nie zaras brzydsze. A i przedewszystkim każdy ma inny gust jednemu podoba sie taki facet meteroseksualny a inna woli brudasa i niejest takl że tylko przystojni mają powodzenie
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia widze że zaintrygowałą Cie rozmowa:D wkrciłaś sie;D

o gustach sie nei dyskutuje i powroćmy do tematu postu bo zaraz tu bedzie ooogromny kolejny off
pozdro


ps. ładne ciało -->tylko od Ciebie to zależy;] jak Ci sie chce to masz jak nie to nie masz;] samo nie przychodzi do nikogo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po co ciągnąć 2 topiki o tej samej tematyce:D
połaczcie je:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie mikmik masz racje wróćmy do tematu. A wkręciłam sie bo nielubie jak ktoś już za bardzo przesadza Very Happy . No i wsumie o gustach nikt niedyskutuje teraz tylko było zdanie że każdy ma swój indywidualny gust Smile A ja szczerze powiem chciała bym jeszcze urosnąć mam tylko 160cm i wolała bym wiecej ale to raczej nierealne
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym chętnie zmalał;] mam 2m niemal że i to jest poraszka;]
nie można sie normalnie ubrąć kupić butów;] nic;]
zwała na maxa;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy taka porażka. Teraz pewnie kolega z góry napisze że jestem taka sama jak inne ale to fakt podobają mi sie wysocy faceci. No ale ty to już jesteś bardzo wysoki
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę wrócić do tematu ! Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wąteczek już mamy. Piszcie w jednym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brazylijskich telenowel nie oglądam i nienawidzę ich.Jak tylko widzę taki film,to od razu przełączam na inny kanał.

"podobają mi sie wysocy faceci"

No i jednak mam rację.Wszystkie kobiety piszą,że nie patrzą na wygląd,a potem piszą "podobają mi się wysocy faceci".
Same sobie zaprzeczają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group