Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój wzrost

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taleńka



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dokładnie... za wysoka nie chciałabym byc tez Very Happy jestem zadowolona z moego wzrostu (175cm) chociaż i tak jestem wyższa od wielu Very Happy czyatałam ostatnio ze przecietny wzrost kobiety to 166cm a mężczyzny 185cm (oczywiście w wieku 21-27 lat)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BoomEr



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja mam 294cm wzrostu i szczerze jak bym byl nizszy to raczej bym nie rozpaczal. Mam 17 lat i znajomy lekarz mi powiedzial po spojrzeniu na moj lokiec ze urosne z 5cm jeszcze na podstawie tego ze w moim stawie lokciowym jest przeprost.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to świetny wzrost do sportu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieląc się z Wami: mam 158 centymetrów i raczej już nie urosnę! Very Happy Mój chłopak ma 185, więc jest (bywa śmiesznie). A niezadowolonym dziewczynom mogę tylko powiedzieć, że niskie kobiety wzbudzają u facetów instynkt opiekuńczy. Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maciek123



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój znajomy pomaturze jeszcze urosnął 4 cm( ma teraz 194cm miał wtedy 19,5 roku) a z biologii wiem, że zależnie od płci jest to 17-19 lat. Oczywiście dziewczyny dorastają szybciej więc na pewno do ok. 17 roku życie. Bywają często wyjątki- moja koleżanka zakończyła ten proces lekko po 15 roku życia. Więc wnioskuję, że to jest średni okres rośnięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maciek123



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój kolega ma podobnie-mama gdzieś 155cm, tata162cm. On jak miał 15 lat był wyższy od swojego ojca. dziś ma 17 lat i jest wyższy od niego o pprzynajmniej pół głowy. Ja mam 179cm-pół roku niżej16,5- a on ma teraz gdzieś 172-3cm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Dzieląc się z Wami: mam 158 centymetrów i raczej już nie urosnę! Very Happy Mój chłopak ma 185, więc jest (bywa śmiesznie). A niezadowolonym dziewczynom mogę tylko powiedzieć, że niskie kobiety wzbudzają u facetów instynkt opiekuńczy. Razz


heheh.. no cos podobnego Smile ja tez mam wzrostu 157 cm a moj mezczyzna 184 cm Smile hehehe.... i co supera razem wygladamy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie w klubie,ja tez mam 158 cm wzrostu,tylko,ze moj maz nie jest taki wysoki jak Wasi mezczyzni,bo ma 176 cm,ale to dobrze,bo mnie jakos nigdy nie pociagali wysocy mezczyzni. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
Witajcie w klubie,ja tez mam 158 cm wzrostu,tylko,ze moj maz nie jest taki wysoki jak Wasi mezczyzni,bo ma 176 cm,ale to dobrze,bo mnie jakos nigdy nie pociagali wysocy mezczyzni. Laughing


a ja zawsze lubilam wysokich Laughing
a najbardziej komiczne jest to ze jak chce go sama pocalowac i stoi przede mna to musze wejsc na kraweznik albo podskoczyc hehehe... a on specjalnie sie odsowa i robi mi nazlosc a potem sie smiejemy z tego ze ja taka malutka jestem hehehhe Smile ale co male to piekne Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też wolę wysokich mężczyzn, ale ostatecznie i tak i tak to nie ma znaczenia. kobiety bardziej mi się podobają, jak są niziutkie. ja mam 168cm czyli jestem w takiej normie, ale wolałabym być osobiście trochę nizsza Smile a pewnie jakbym była, to chciałabym byc wtedy wyższa Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group