Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mój wzrost

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt tu sobie niezaprzecza mi podobają sie wysocy ale z regóły mam niskich mój ostatni miał 170cm. A i jednemu sie podoba to drugiemu tamto wiec niemów że wszystkie lubią wysokich bo sie mylisz!
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

romantyk1980 napisał:
Nie mówię,że każda. Około 5% kobiet na to nie patrzy.
Ale to są przeważnie desperatki,których żaden już nie chciał i które lecą na wszystko co się rusza,żeby tylko nie zostać samą na stare lata.I gotowe są nawet wyjść za "Andrzejka",żeby tylko mieć kogoś obok siebie.
Ładna i zgrabna kobieta może mieć każdego,tylko kiwnie palcem,przepraszam za wyrażenie,ale tylko wypnie tyłek i już faceci lecą.Taka jest prawda.


kurde i tu chyba mnie obraziles, Confused ja desperatka, nie uwazam sie za taka... nie zwracam uwagi na aspekty materialne a tym bardziej na wielkosc penisa... moj facet na poczatku nie za bardzo mi sie spodobal a jednak mnie zaintrygowal , poznalam go blizej i teraz ejstesmy razem i sie kochamy...
chlopie Exclamation troche wiary w siebie, ty chyba wszystko widzisz w czarnych kolorach i na sile stwarzasz problemy Confused

sorki za offtopa ale nie moglam sie powstrzymac Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pozwolilam sobie przylaczyc te dwa tematu bo maly balagan by sie zrobil powoli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Romantyk juz jeden post został zablokowany..straraj sie nie smiecic bo i tu zostanie closed Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wam powiem ze mi sie podobają niskie dziewczyny;) hehe nie lubie wysokich bo sa nieproporcjonalne zazwyczaj:P a niektóre wysokie są mega potężne co odstrasza:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik napisał:
a ja wam powiem ze mi sie podobają niskie dziewczyny;) hehe nie lubie wysokich bo sa nieproporcjonalne zazwyczaj:P a niektóre wysokie są mega potężne co odstrasza:D


ja jestem niska Cool
hehe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jestem za zasadą "małe jest piękne". Mały wzrost, mały biust Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maly wzrost sie zgadza ale z biustem to troche nie bardzo heheh Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no mały biust do przesady nie może być ale za duży skolei(jak to sie pisze?) też nie może być bo wtedy jest groźba że dziewczyna sama sobie oko podbije jak sie rozpędzi za bardzo;) mi odpowiada jak dziewczyna jest o głowe niższa;] czyli coś koło 170;] +-10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe... no w sumie moj mezczyzna moglby byc ciut nizszy bo mamy problem z calowaniem sie ... musze wchodzic na kraweznik jak ejstesmy gdzies na spacerze hehe Wink no i porblemy sa z pozycjami stojacymi bo musi sporo kolana uginac a ja stac na palcach, a to nie wygodne za zbytnio Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group