Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mięśniak w 9 tygodniu ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć !
Byłam w szpitalu na Święta mnie wypuścili.
11 grudnia zaczął mnie boleć brzuch,zadzwoniłam do mojej gin kazała brać no-spe nie pomogło, 12 w nocy to już brzuch mi się zaczął stawiać, rano moja gin kazała zrobić CRP wynik wyszedł 30 gdzie norma jest do 5 zrobił się stan zapalny, i do szpitala zrobili mi posiew moczu, bo podejrzewali infekcję dróg moczowych, ale jednak to mięśniaki się odezwały.Kroplówkę miałam przez 3 dni i zastrzyki z no-spy, bardzo bolesne, potem podali mi CORDAFEN co 6 godz i ustały.
Te skórcze były straszne, myślałam , że to koniec.
23 grudnia miałam USG połówkowe, będzie druga córcia waga 442,56 gram.
pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no miejmy nadzieje ze wszystko ok...gratuluje corci, my tez czekamy na dziewcze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiczek102



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej

Ciesze sie że już wszystko sie unormowało. Niestety nie ma na to żadnej gwarancji. Mam nadzieje że teraz już z górki.
Gratulacje z córci

pozdrawiam
Kasia

==========================================

---edited by Wind_Of_Hope---
z Uwagi przekroczenia 40 stron temat zamykam.; prosze kontynuowac rozmowe tutaj-->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp67744.html#67744
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group