Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mięśniak w 9 tygodniu ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
cieszę się Kasiu, że u ciebie wszystko dobrze Very Happy ,aby tak dalej. Mnie martwi moja miękka szyjka, ale jade 3 grudnia do gin, to zobaczymy co ze mną będzie. Moja koleżanka tak miała i w 6 miesiącu urodziła to był koszmar.
Boję się strasznie Crying or Very sad
Pozdrawiam, buziaki, pa pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiczek102



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka,

A może warto sie zastanowić nad założeniem szwu albo krążka???

pozdrawiam
kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Moja gin nic nie mówiła o założeniu szwów jak będę teraz 3 grudnia to zapytam co dalej. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaz



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Byłam u gin i zaleciła mi dwa razy dziennie LUTEINĘ, zapytałam ją o szew ale powiedziała, że w moim przypadku nie chciałaby na razie zakładać, mam nadzieję, że LUTEINA pomoże. 23 grudnia mam USG połówkowe z dokładnymi pomiarami, jakoś zleciało, aby do kwietnia Laughing
pozdrawiam pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiczek102



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,

Ciesze sie ze jakoś leci.
Luteine biore dwa razy dziennie po dwie plus co dwa dni Kaprogest w zastrzykach. U mnie lekarz też obecnie sie zastanawia nad założeniem szwu. Mam być u niego 11 grudnia to będe wiedziec czy zakładamy szew. Jakby co uprzedzał mnie że w 20 tygodniu - wiec poszłabym od 1 stycznia. USG połówkowe mam 29 grudnia tuż przed założeniem szwu.
Obecnie sie martwie bo u mojej starszej pociechy odezwały sie szmery na serduszku i 20 jedziemy do kliniki. Wszystko jakoś na raz mi sie nawarstwia.
Trzymam za ciebie kciuki. Pisz proszę częściej co u was Very Happy

pozdrawiam
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gemini



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bytom
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 4:11 pm    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem tutaj poraz pierwszy, ale ciesze sie, ze trafilam , na to forum i po przeczytaniu waszych wypowiedzi troche jestem spokojniesza Smile Wtej chwili jestem w 14 tygodniu ciazy, na poczatku bylo ok, od kilku dni zaczelo mni ebolec w dole brzucha i wyczulam zgrubienie, poszlam do ginekologa i po badaniu usg stwierdzil, ze mam miesniaka, bylam wystarszona, bo przy pierwszych ciazach bylo wszystko ok, a tu nagle taka wiadomosc, miesniak jest jeden , ale ma prawie 6 cm...troche sie obawiam czy nie zaszkodzi dzidziusiowi, do tego doszla anemia i nadcisnienie...same problemy, no i biegani ep lekarzach, ale jestem dobrej mysli i zrobie wszystko zeby dzidzia urodzila sie zdrowa.Pozdrawiam wszystkie panie. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiczek102



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Gemini,

Nic sie nie martw, sam mięśniak raczej nic nie namiesza prędzej twoja schiza nerwy itd. Wtedy ciśnienie skacze. Lepiej nie mysleć. Moje mieśniaki te największe jak przejeżdżam ręką po brzuchu sa wyczuwalne. Poza dyskomfortem psychicznym i uciskiem na inne narządy niewiele sie dzieje. Mam więcej zaparć i problemy z wiatrami. Ale biore no-spe i espumisan przepisany przez lekarza wiec troche lepiej. Trzymam kciuki.

pozdrawiam
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gemini



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bytom
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Dzieki za dodanie otuchy, ja tez wyczuwam go dlonia, az tak sie nie denerwuje, raczej naleze do ludzi, ktorzy staraja sie myslec pozytywnie, a co do cisnienia to mialam juz z nim problem przy poprzedniej ciazy, ale bralam leki i bylo ok, teraz tez mam wizyte u internisty po swietach i pewnie tez skonczy sie na braniu lekow, ginekolog powiedzial, ze moglam po ostatnim porodzie kontrolowac cisnienie, bo byc moze mam przewlekle, ale jak czlowiek zaganiany to o tym nie mysli, teraz bede madrzejsza Wink
Tylko czemu to cholerstwo(miesniak Twisted Evil ) czasami tak boli...
No coz pozyjemy zobaczymy.
Pozdrawiam. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiczek102



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej

NIestety mięsniaczki bolą cały czas. NIezależnie czy macica sie kurczy czy rozciąga. Czasem mocniej czasem słabiej. NIeraz promieniują aż po polana. Bardzo często boli krzyż, czasem uciska na pęcherz i wtedy daje uczucie stanu zapalnego a czasem na jelita. Lista jest długa. Po porodze radze zrobić badania i zastanowić sie jak go rozwiązać bo pewnie do tego dojdą ci przedłużające sie krwotoki Sad jak u mnie. Generalnie da sie z tym żyć tylko po co sie męczyć.

pozdrawiam i życze samych dobrych wieści

Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gemini



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bytom
PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, wiem juz mi ginekolog tez powiedzial, ze narazie musimy przebrnac przez ciaze, a po rozwiazaniu zobaczymy co bedzie z miesniakiem, bo jak twierdzi czasami maleja, a czasami sie wchlaniaja.
Rowniez pozdrawiam i bede tu zagladac Wink
Basia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group