Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 42, 43, 44  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 9:14 pm    Temat postu: Re: Miesiączka w czasie ciąży ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Acha i jeszcze jedno współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia.Na dodatek były to dni płodne.Czy jest taka możliwość żebym miała okres i żebym była w ciąży?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro mi ale nie możemy tutaj gdybać sobie.

Ja założe że nie, a ktoś inny że tak.

Trzeba sie oprzeć na czymś więcje niż możliwości.
Chyba wiesz że w dni płodne ciąża jest najbardziej możliwa, a ciąża jest możliwa jeżeli dojdzie do zapłodnienia, a skoleji zapłodnienie w tedy gdy plemnik dotrze do jajeczka (w takim raize plemnik musi być w rogach rodnych).

Teraz trzeba sie przekonać o stanie faktycznym, bo teoretyzowanie nic tutaj nie da.
Będziesz sie więcej denerwować tylko.

Naprawde radze, uspokoić sie, wziąść głęboki wdech i zabrać sie do działania. Im szybciej wyjaśnisz co tak właściwie sie dzieje tym lepiej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
M.



Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 9:34 am    Temat postu: Miesiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez pewien czas myslałam że jestem w ciązy. Tzn szczerze mówiac dalej tak mysle. W czasie stosunku z partnerem pekła nam prezerwatywa. Było to 3 tygodnie temu. Od kilku dni mam nudności, powiekszone piersi, zgage. Zrobilam test wynik okazał sie negatywny. Okres spoznial mi sie ponad 1.5 tygodnia. Własnie przed chwila dostałam miesiaczke. wydaje mi sie ze jest ona normalna, tzn taka jak przy kazdym poprzednim okresie. wiem, ze moze wystepowac miesiaczka w czasie ciazy, a wlasciwie bardziej plamienie. Nie wiem czy moge juz byc spokojna. Dodam tylko ze mam za pare dni mature ktora sie strasznie stresuje. Czy te wymienione wyzej dolegliwosci moga wskazywac bardziej na stres lub tez ciaze urojna? Czy dzieki pojawieniu sie okresu moge czuc sie juz spokojna, ze nie ejstem w ciazy? Prosze o jakas opowiedz, z góry dzikeuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justyska



Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie!

Ja juz dostałam kolejny juz siodmy okres, do tego wykonałam jeszce jeden test iwyszedl negatywny. 7 miesiaczek i negatywne testy, brzuch nie rosnie, no to zblizenie bez penetracji i do tego tylko z plynem przedejakulacyjnym, czy moge byc juz spokojna i uznac ze w ciazy nie jestem ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dori19851



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny spokojnie mi sie wydaje a wręcz jestem pewna, zę w ciązy nie jesteście! Stres moze jak najbardziej spowodować spóznienie okresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
M.



Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do wszystkich dziewczyn które są w ciązy i mają miesiączke- jak ona wygląda? Chodzi mi o to czy jest taka jak przed ciąża, czy sa to tylko plamienia? Z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam przyszłe mamusie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwia17



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również proszę przyszłe mamusie o odpowiedź na to pytanie. Jestem ciekawa jak to jest z tą miesiączką podczas ciąży i jak ona wygląda.
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiciaqa
Gość









PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tego tematu to też mam "mały" problem.Prawie 2,5 tyg temu uprawiałam petting ze swoim partnerem.Doszło do wytrysku ale na zewnątrz,a moje narządy płciowe były raczej z dala.Potem wytarlismy się i wzielismy wspolny prysznic podczas ktorego znow doszło do pettingu(i to juz przed wejsciem do kabiny).Dodam,ze były to dni płodne.Od tamtego czasu bywało ze czesto musiałam oddawać mocz(czułam jakbym miała pełny pęcherz,a potem okazywalo się cos zupełnie innego), bolał mnie cały brzuch,szczegolnie jelita.Tydzien po pieszczotach,było mi niedobrze przez 1-2 dni.A 4 dni temu dostałam okres...tzn był o wiele słabszy,choc momentami krwawienie było obfitsze,wczoraj-w 3 dzien,w krwi zauwazyłam ciągnący się przezroczysty sluz.Podobno wpływ na obfitosc okresu ma zmiana klimatu,a w ciągu tych 2 tygodni od pieszczot 2 razy musiałam wyjechac na 3-4 dni.Czy to tez moze miec jakis wpływ?Bardzo sie tym wszystkim przejmuje bo w ciązy byc nie chce.Zastanawiam się czy to ciąza urojona czy naprawde moge byc w ciązy.Przed okresem bardzo bolal mnie cały brzuch,jajniki,macica i krzyża...Może faktycznie za bardzo się martwie, przez co w moim organizmie zachodzą takie zmiany?Bo np odnosze wrazenie,ze na piersiach pojawiły mi się fioletowe i niebieskie linie oraz ze pojawiła się zaciemniona linia biała od łona do pępka.W czasie okresu przeczulone piersi,ale wraz z jego zakonczeniem to minęło i wczesniej tez zadnych boli nie miałam,a podobno to pierwszy objaw, który wystepuje po zapłodnieniu i czytałam też,ze plamienie w czasie ciązy wystepuje u kobiety, które juz były w ciązy.Nie wiem co począć choc najelpszym wyjsciem byłoby pewnie zrobić test,z tym,ze teraz mam jeszcze to krawienie,plamienie czy nie wiem jak to nazwac,a wiem,ze im bardziej sie stresuje tym gorzej dla mnie.Pomocy!
Powrót do góry
kiciaqa
Gość









PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, no i teraz jestem przeziebiona(przez czas trwania okresu) i mam podwyzszoną temperature, tzn wczoraj np rano miałam 36,4 czyli nieco osłabiony organizm i podejzewam,ze tak samo było 2 dni temu kiedy byłam poza domem,bo czułam się fatalnie.Za to wczoraj wieczorem miałam cos kolo 37 stopni i dzis rano 36,2.Czy w wypadku ciazy urojonej podniesiona temp tez moze występowac czy to nie jest mozliwe.A moze to po prostu wynik przeziębienia?
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plamienie nie sytepuje u kobiet ktore byly juz w ciazy(chyba ze ja jestem wyjatkiem)Ja bedac w ciazy mialam plamienia przez 2 miesiace,zdecydowanie roznily sie one od tradycyjnego okresu.Mysle ze takiego plamienia nie da sie pomylic z miesiaczka,ale zawsze mozna wykonac test lub jeszcze lepiej udac sie do specjalisty i nie panikowac!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 4 z 44

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group