Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ???

Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dada
Gość









PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 10:35 am    Temat postu: Czy można być w ciąy a mieć okres? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co mnie niepokoi?a mianowicie to, słyszałam że można mieć okres ale być w ciąży.Niepokoi mnie mój okres nie był taki jak zawsze reczej mam regularny i nie taki skąpy jak ten ostatni. Było to raczej plamienie.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dość dużo jest teori na temat okresu czynnikóków wpływających na niego etc. Poczytaj forum a zapewniam Cie żę znjadziesz odpowiedz na swoje pytania Smile a jeżeli nie to jest jeszcze cały internet gdzie to pisze polecam [zakaz umieszczania linków na forum] oraz szkoła i lekarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta



Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie,ze poczatek ciazy moze byc zwiazany z niewielkim krwawieniem.Ale z tego co czytalam sa to raczej sporadyczne przypadki.Najlepszym rozwiazaniem bedzie wizyta u ginekologa.Kompetentnie okresli czy to ciaza i skad to plamienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 11:05 am    Temat postu: plamienie???!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !!

Chciałam prosić was o porade, 28 października miałam ostatni okres (mój cykl to tak mniej więcej co 32 dni) a 16 listopada zaczełam jakoś tak dziwnie plamić a w sobote troszkę zaczełam krwawić. Krwawienia nasilają się wieczorem i towarzyszy temu ból brzucha i prawego jajnika. Prawie cały czas pracuje i nie mam kiedy wybrać sie do lekarza ale w środe chyba mi sie uda. Nie wiem czy to moze być ciąża w sumie kochamy się z mężem bez zabezpieczenia ale nie czuje się tak jak bym miała byc w ciąży.Prosze pomóżcie mi bo troszkę się boje!!!!!

agudagu
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama zauważyłaś że dużo pracujesz, praca, stres zmęczenie, to wszytko wpływa na organizm, mimo że nam sie zdaje że jesteśmy w stanie podołać jeszcze większej liczbie obowiązków a ta nie nadwyręża nas znacznie, to organizm jednak czuje to obciążenie.

Ból jajnika może być spowodowany jego przeziębieniem, pogode mamy jaką mamy. Jednak wizyta u lekarza powinna rozwiać tą ewentualność (bądz też ją leczyć - nie leczone przeziębienie jajnika możę prowadzić do kłopotów z płodnością). Ale skąd jest ból to już na 100% lekarz oceni.

Ewentualność ciąży? hmm jak narazie masz przeczucia, w takim wypadku może pomódz test ciążowy który można kupić w kazdej aptece Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 5:06 pm    Temat postu: Krwawienia podczas ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak sie jest w ciazy to ile razy maxymalnie mozna miec okres ? Wyczytalam w internecie ze 3 razy czy to prawda ? A jezeli 3 razy to dlaczego tak sie dzieje ze ma sie okres bedac w ciazy ? I czy mozliwe jest bo wyczytalam ze taka jedna dziewczyna napisala ze jej kolezanka poczas ciazy miala przez 6 miesiecy okres ??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem jest możliwe aby bedąc w ciaży mieć "okres" 3 do 4 razy (4 razy to juz naprawde żadkość) a cała taka sytacja tez nie należy do iększości. Chodz nie jest niczym złym i nie grozi niczemu Smile To nie jest taki typowy ani obfity okres, to raczej plamienia, chodz czesto nazywane okresem podczas ciąży - łatwiej to powiedzieć niż tłumaczyć sie że to nei do końca tak Wink

6 razy, osobiście nie slyszałem o takim przypadku, chodz toretycznie przy zabużeniach hormonalnych jest to możliwe, ale w tedy to juz powinno być wszystko pod kontrolą lekarza Smile

Wszystko to zależy od gospodarki hormonalnej. Bo to ona warunkucie ustąpienie miesiączki na czas ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AAA
Gość









PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a aj mam takie pytanko wlasnie co do tych akrwawien w ciazy ktore najczesciej nazywamy okresem:)czy podczas tych krwawien kobiety maja takie typowe dla miesieczki objawy,np jesli ktoras zawsze boli w taki charakterystyczny sposob kregoslup,brzuch i piersi sa takie ociezale to wtedy tez??czy mozliwe jest bycie w ciazy jesli jest to krwawienie a takie objawy pojawiaja sie tylko wraz z tym wlasnie krwawieniem a zaraz po nim zwyczjnie ustaja??bardzo bym prosila o odpowiedz:)pozdrawiam wszystich cieplutko:*
Powrót do góry
justyska



Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 9:46 pm    Temat postu: Miesiączka w czasie ciąży ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Do tej pory wydawało mi sie to nie mozliwe, ale trafiłam na pewne fora dyskusyjne, zaczelam czytac i sie zastanawiam - moze jestem w ciazy ???

Od ostatniego zblizenia z chlopakiem mineło 5 miesiecy, przez te miesiecy mialam normalne 5 miesiaczek, zadnych objawow, robilam tez test wyszedl negatywnie. Czy mam sie czego obawiac, mozliwe to jest ze nic nie czuje , mam normalne miesiaczki i jestem w ciazy ??? Do tej pory bylam przekonana ze miesiaczka = brak ciazy, a teraz zaczynam sobie wkladac do glowy rozne niestworzone historie. Jak to jest z ta miesiaczką w ciazy? a i jescze jedno czy np w 5 miesiacu ciazy widac juz zmiany brzucha ??? Prosze o odpowiedz!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem czasem zdażają sie "miesiączki" podczas ciazy. Chodz to bardziej plamnienia czy tez zabrudzenia niż normalna miesiączka.

Tak w piąty miesiącu już powinien brzuszek sie ukazać.

Najgorsze objawy (najbardziej dokuczliwe) występują do 3 miesiąca, dlatego że organizm twój nie traktuje w tedy dziecka do końca jako osobnego organizmu - zanim wszystko sie rozwinie jest traktowany jak pasorzyt (chodzi w sensie biologicznym - jako organizm nie mogący samemu istnieć i jego życie jest całkowicie zależne od życia Twojego, w puźniejszym okresie już jest symbitem - czyli współistnieje razem z tobą ale w danych warunkach, twoim łonie, jest wstanie żyć już odrębnie - serce i inne układy już same działaja poprawnie).

Jeżeli nie jesteś pewna co jest tak właściwie grane, to idz do lekarza - w 5 miesiącu już na 100% określi jaka jest sytacja.

Jeżeli okazalo by sie e tak, no to tylko cieszyć sie że tak dobrze to zniosłaś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 1 z 44

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group