Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja Ciebie szczerze mówiąc nie rozumiem. po co się zastanawiać jak łatwo i szybko można to sprawdzić? tak, wszystkie Twoje objawy mogą świadczyć o ciąży ale wszystkie te objawy mogą towarzyszyć innej przyczynienp.
- twardy brzuch i jego wzdęcia mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, mało ruchu, guzach, mięśniakach
- obrzmiałe piersi mogą mówić o zbliżającej się miesiączce, zapaleń w obrębie gruczołów sutkowych, zaburzeniach hormonalnych
- zmiany nastrojów mogą być przyczyna przesilenia, pogody, przepracowania, braku snu, zmian depresyjnych

idź do lekarza albo zrób test.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wiekszy brzuch ale nie mam wzdęć a zła dieta to raczej u mnie niemozliwe,prowadze bardzo zdrowy tryb życia.Generalnie chodzi mi o te krwawienia tzn czy to nie jest przeczeniem ciazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest przeczeniem ciąży. jeżeli nie była taka jak zawsze tylko bardziej skąpa, to może na poczatku coś takiego występować. a są zmiany w śluzie w czasie cyklu? obserwujesz skok temperatury na owulacje? jakieś symptomy owulacji?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temperatury nie sprawdzalam natomiast wyplywa e mnie taki mleczny sluz ktorego niegdy wcesniej nie zauwazylam.A disiaj do tego strasnie mi jakby spuchly jajniki i strasnie bola a nawet pry wyklych miesiaczkach mnie nie bolaly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja już tutaj nic innego jak wizyty u lekarza lub testu ciążowego nie doradzę. tak jak mówię - takie objawy (włącznie z takim śluzem) mogą wskazywać na ciążę jednak dopiero objawami pewnymi są: zwykle pozytywny test ciążowy, możliwość oglądania embrionu lub pęcherzyka przez usg, usłyszenie bicie serca płodu przez ultradźwiękowy dekoder i ruchy dziecka.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje ci bardzo bo tak naprawde nie mialam z kim o tym pogadac.Napewno teraz zrobie test.Dziekuje za rady i wyrozumialość.Jak bede znala wynik to napisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania81



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 4:54 pm    Temat postu: Re: Krwawienia podczas ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, po czterech tygodniach bez miesiaczki zrobiłam test wyszedł pozytywny, a teraz dostałam normalnie miesiaczke nie wiem co robic troche sie boje, mam nadzieje ze to nie poronienie co prawda nie wiem ile bedzie trwała bo mam ja 2 dzien a to poczatek ciazy 6-7 tydzien co o tym myslicie.troche sie denerwuje Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

natychmiast do lekarza Exclamation a moze to plamienia a nie okres? sa bardzo obfite? tak czy inaczej musi wybrac sie do gina, jesli to ciaza to powinnas natychmiast zaczac brac kwas foliowy i inne witaminki-ale tylko po konsultacji z lekarzem Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania81



Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biore kwas foliowy, a krwawienie jest dosc obfite jak przy miesiaczce... myslisz ze to moze byc cos powaznego?? strasznie sie boje Sad

Czasami mam plamienie ale jak sie zmecze np. duzo chodze to ono sie a w nocy ustepuje myslisz ze powinnam odpoczac,4 dni temu byłam u lekarza i wszystko było w porzadku.


-----edited by emilka-----
staraj się nie pisać bezpośrednio kilku postów pod sobą. korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej powinnas sie oszczedzac. dziwne ze lekarz mowi ze wszystko w porzadku... krwawienia podczas ciazy ?:|wg mnie nie wroza nic dobrego. radziłabym Ci zmienic lekarza Sad w trosce o siebie i malenstwo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
Strona 43 z 44

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group