Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simmi



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:33 am    Temat postu: .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłem dzisiaj u dziewczyny i znów "zrobiłem" jej palcówkę i po raz kolejny pojawiła się krew :/ nie żeby się lało, ale tak jak ostatnim razem miałem ją na rękach, taka ciemnobrązowa i bardzo ciężko schodziła nawet przy pomocy nawilżanych chusteczek, podczas palcówki było dużo śluzu i pewnie pojawiła się ze śluzem, w ciągu tygodnia dziewczyna mówiła, że krew sie nie pojawiła tylko znów przy palcówce ... może to mieć jakieś powiązanie z ciążą ? a może ja coś uszkodziłem ... jak mówiłem pre-test wyszedł negatywny, dopiero potem po 15-30 min pojawiła się bardzo delikatna kreska, dziewczyna pod koniec nast. tygodnia idzie do ginekologa, ale boję się ... okres powinien nadejść w poniedziałek lub wtorek ... czy to możliwe, że podczas dni niepłodnych było tak dużo śluzu ? nawet w sytuacji podniecenia dziewczynę nic nie bolało, ani tydzień temu, ani dziś, tym bardziej mnie to niepokoi ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Simmi a moze ma nadżerke.. Neutral watpie zeby podczas kolejnej palcowki krew leciala..no chyba ze był hardcore... w ciazy nie jest Smile. ale te plamienia trzeba sprawdzic. dobrze ze idzie do gina Smile wszystko sie wyjasni Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Simmi



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:54 am    Temat postu: .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedawno mi napisała, że tak krew to była od okresu bo w nocy dostała, wszystko ją bolało i wymiotowała, w sumie okres znów przyszedł 2 dni za wcześnie, ale ważne, że jest, w sumie to była brunatna wydzielina więc może od tego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no napewno od tego. okres przyszedł wczesniej. to nic. 2 dni to normalka Smile. myslałam ze juz minal i w srodku cyklu krew sie pojawiła Razz.
ta brazowa krew to na bank oznaka okresu Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Jestem po raz pierwszy na tym forum ale mam nadzieję że ktoś z was mi odpowie.
Moja sprawa jest troszkę skomplikowana. Na początku stycznia kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia (juz jakis czas temu podjęliśmy decuzję że chcemy mieć dzidziusia) i mam jakieś dziwne wrażenie że mogło u mnie zaskoczyć. Przeglądałam te forum i wyczytałam że w czasie ciąży można dostać okresu krwawienia...Ja miałam takie krwawienia choć nie były obfite jak poprzednie.Jestem szczupłą osobą a przez ostatnie dwa miesiące schudłam jeszcze bardziej po czym zaczęłam przybierac na wadze.Znajoma mi mowila ze tak moze byc przy ciązy.Nie mam zadnych mdłości ani zaparć natomiast rozdrazniony mam nastroj i wszystko mnie deneruje po czym zaraz znowu kocham cały świat.Dodam jeszcze że mam obrzmiale piersi i brzuch mi sie zrobil na dole troszke wiekszy i twardy.Nie wiem tylko czy nie jest to jakis objaw przejedzenia po świetach ale jak pisałam jestem szczupla i nie mialam nigdy problemow z tyciemWacham się z pojściem do lekarza poniewaz dwa lata temu poroniłam bardzo wczesnie i boje sie rozczarowania znowu.Prosze o kilka słów na temat mojego postu będę bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a test ciążowy robiłaś?
po co zwlekać z pójściem do lekarza? jeśli jesteś w ciąży, to im szybciej będziesz o tym wiedzieć tym lepiej dla zdrowia Twojego i dziecka. zwłaszcza, ze kiedyś poroniłaś. lekarz w takich wypadkach ocenia zagrożenie i ewentualnie daje coś na podtrzymanie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko rozumiem i zdaje sobie sprawe że to jest wazne dla naszego zdrowia.Chodzi o to ze przed tamta ciąza mialam zupelnie inne objawy i prawie od pocatku wiedzialam ze jestem w ciazy,zawroty głowy,nudnosci i takie inne ksiazkowe objawy.Nie robiłam testu,chcialam najpierw z kims "porozmawiac" zanim pojde do lekara i aczerpnąc wiedzy czy takie objawy jakie mam ja moga wskazywac na ciąże no i mam nie wiem w sumie jak to nazwac miesiaczke krwawienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylabym wdzieczna gdyby mi ktos odpisal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciazy wystepuje czasem plamienie ale nie zwykly okres. Najlepiej bedzie jak pojdziesz do gina i tyle. A test zrob 12 dni od stosunku lub w dniu spodziewanej miesiaczki Smile
Powrót do góry
gosis



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy uwaznie czytalas moj post bo ja moglam zaskoczycz w styczniu a mam comiesieczne krwawienia.A tak poza tym nie chodzi mi o test tylko o moje podejrzenia i objawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Następny
Strona 42 z 44

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group