Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
talittha
Gość









PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 12:36 am    Temat postu: miesiączka w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ma pytanie a w zsasadzie prosze o porade.zaczne od tego ze cykle mam bardzo regularne( zawsze 28 dni).Mniej wiecej po 6 dniach od owulacju doszlo między mną a moim chlopakiem do zblizenia,jednak ejakulacja dokonala sie poza pochwą (calkowicie).i teraz zastanawiam sie czy to mozliwe abym byla w ciąży,skoro miesiączka wystąpila idealnie o czasie,poprostu jak z zegarkiemw reku,tylko że jest ona słabsza niż zwykle mimo ze nadal obfita.Zwykle w 2 pierwszych dniach krwawienie bylo bardzo obfite, a teraz jakoś mniej.I juz sama nie wiem co o tym myslec bo jedni ginekolodzy piszą ze miesiączka podczas ciąży jest niemożliwa,inni znowu uważają ze to jest naturalne.Jak to wlasciwie jest??
Powrót do góry
talittha
Gość









PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 12:42 am    Temat postu: cd Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i chcialam jeszcze dodac że stosuje metode termiczno-objawową tzn ucze sie je, i rozpoznalam u siebie wszystkie objawy zachodzące podczas owulacji(skok temperatury,bol jajników, slady krwi w sluzie). chcialam tez spytac jeszcze jak dlugo wlasciwie plemniki zyją w ciele kobiety,bo znów jedni piszą ze od 3-5 dni inni ze tydzien.
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plemniki żyją do 72 godz czyli do 3 doby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Izka
Gość









PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 12:59 am    Temat postu: okres podczas ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ja wlasnie nie wiem co mam myslec.. prosze poradzcie mi cos.. ze swoim chlopakiem dzien przed okresem kochalam sie bez zabezpieczenia.. mowil ze nie mial orgazu wewnatrz mnie ale niby cos tam poszlo;p hehe wiem wiem ze smiesznie ale nie wiem jak ujac.. nastepnego dnia owszem dostalam okresu, ale własnie jest ale.. ale okres trwal hmm mozna powiedziec 5 dni.. zazwyczaj moj okres jest niesamowiscie obfity i [potrafi trwac 7 dni.. a praktycznie w porownaniu z normalnym okresem to mozna nazwac ''prawie nie okres'' dlatego sie martwie czy to moze znaczyc ze jestem w ciazy???
Powrót do góry
Izka
Gość









PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co odpowie mi ktos??;>
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważasz że do zapłodnienia mogło dojśc dzień przed okresem, to tak czy siak napewno by sie pojawił.Ciąża jest możliwa, aczkolwiek okres sam z siebie na to nie wskazuje. Proponuje zrobić test ciążowy i dokładnie przeczytac ulotke.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Izka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niby tak ale ja nigdy nie mialam takiego okresu d;atego sie martwie.. zawsze mialam niesanowicie obfity a teraz trwal o 1 dzien krocej i to to mnie martwi;| a poczekam do kolejnego okresu jak nie dostane to od razu zrobie test.. z gory dzieki:*:*:*:
Powrót do góry
ania19



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 11:05 pm    Temat postu: Krwawienia podczas ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy podczas miesiączki ktora wystepuje w czasie ciąży dochodzi do złuszczania macicy?(rozpulchnienia)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 6:28 pm    Temat postu: Re: Miesiączka w czasie ciąży ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nudności, jestem bardziej zmęczona niż zwykle, czasem zdarzają się też wymioty, bóle w dole brzucha i skurcze też w dole brzucha.Mam bardzo słabą miesiączkę.Dowiedziałam się że miesiączka może występować do 3 miesiąca ciąży.Czy mogę być w ciąży?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test. Dowiesz sie nieco więcej, takie objawy może dawać wiele rzeczy, np, jakaś choroba, osłabienie, stres.

A jeżeli test nie da Ci spokoju zgłoś sie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 3 z 44

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group