Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miesiączka w czasie ciąży ???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyska



Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za szybka odpowiedz. do lekarza nie bede szla raczej. Ja nie mam brzucha, nie mam zadnych objawow nic nie czuje no i mam normalne miesiaczki od 5 miesiecy czyli od zblizenia! W sumie to jest chyba niemozliwe i takich cudow to raczej nie ma. tak mi sie wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak.

Chodzi nasza wyobraźnia czasem podpowiada nam różne warianty. To nic złego że tak sie dzieje Wink poprostu trzeba sie upewnić, pogadać z kimś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justyska



Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, rozmowa duzo daje,nawet tu na forum! jak sobie tak racjonalnie pomysle to rzeczywscie nie bylo mozliwosci aby zajsc w ciaze no i jeszce miesiaczki i test negatywny. A sytuacja byla taka ze byl to petting i nawet nie doszlo do ejakulacji , wiec zagrozenie sie zmniejsza jeszce bardziej. ech za duzo sie naczytalam tych niepowaznych wypowiedzi na innych forach. Przeciez przez dotkniecie czlonka i ujscia pochwy nie mozna zajsc w ciaze,tak mi sie wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak przez coś takiego to do ciaży jeszcze daleko.

Nawet penetracja (bez wytrysku i daleko od orgazmu) jest bezpieczna - niestety ciężko jest ocenić podczas zbliżenia kiedy bedzie ten finał. Ale po to już wszystko wiadomo Wink

Forum jest właśnie takim miejscem gdzie można na spokojnie popisać, dowiedzieć sie czegoś, zachęcam do wpadania na forum - może sama odpiszesz komuś na jakieś pytanie, czy sprawisz że czytając twoje literki ta osoba chodz na chwile odetchnie :> też możesz przyczynić sie do tego że ktoś sie uspokoi i na spokojnie pomyśli nad tym co sie u niego stało.

Wiesz sam miałem problemy z internetem i ze zbytnim zangażowaniem sie w niego (próbe przeneisienia rozwiązan problemó tutaj, bo zawsze można znaleść miejsce gdzie ludzie nie będą krzyczeć czy ciągle negować tego co robie) dlatego nie jestem zwolennikiem przesiadywania i próby tylko i wyłącznie internetowego uspokojenia sie. Chodz to jest skuteczne i pomocne, ale nie należy tego nadużywać Smile Myśle że internet w połączeniu z jeszcze jedną metodą (nie monitorową) czy też kilkoma metodami rozładowania sie raz zdobycia wiedzy jest czymś pozytywnym Smile

Poprostu spacer na świerzym powietrzu, rozmowa (chodzby ploty z koleżanką) odwiedzenie forum w chwili wolnego czasu, gorąca kompiel, dobra książka i życie może być chwilami naprawde pozytywne (mimo tego że czasem wogóle takie sie nie wydaje być Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Edi
Gość









PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 12:36 pm    Temat postu: Mieśączka podczas ciązy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doś sporo czytałam na temat ciąży i "mieśączki" podczas niej. Staraymy się z narzeczonym o dziecko już od grudnia. Okres przesynoł mi się o 4 dni do przodu przed nim jak nigdy czułam rozdrażnienie zmienay nastroju raz wesoły a za chwile chciało mi się płakać, wszytsko zbiegło się z tym naraz jeśłioi była bym w ciąży to z tego co czytałam obiawy zagnieżdzenia zarodka są bardzo podobne do obiawów mieśączkowych. Zastnawia mnie tylko jedno czy krwawienie podczas pierwszego trymestru ciąży może być identyczne jak podczas mieśączki?? bo ja właśnie tekie miłam trwało 4 dni i niczym się nie różniło od innych. Tylko teraz mam nudności które odpowiadaj temu jak nudności ciążowe. Może ktoś mi na to odpowiedzieć bo ja się troszke pogubiłam w tym
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie. To jest często nazywane tylko miesiączką, ale jest słabsze i bardziej przypomina plamienia niz normalną miesiączke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justi
Gość









PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko takie pytanie do Pawła,czy jestes lekarzem?;> albo skad taka wiedza? ja wlasnie obawiam sie ze jestem w ciazy mimo iz mialam normalna miesiaczke pełnobjawowa(z bolami,trwajaca 5dni itd). jednak czuje jakbym miala powiekszone centralne miejsce w podbrzuszu,czy mozliwe ze w czasie ciazy macica jest wyczuwalnie nabrzmiala juz w pierwszych miesiacach?(np 3-8tydzien?)
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przestrzegał bym przed robieniem magostra z ginekologi w domu Wink Zwłaszcza z tym podbrzuszem, niech to stwierdzi lekarz, tak bedzie łatwiej i bezpieczniej (mniej stresu).

Jeżeli podejżewasz ciąże i masz ku temu duże i powazne powody warto udać sie do lekarza. On rozwieje wszelkie wątpliwości po uprzedmin badaniu.

A ja nie jestem lekarzem (a gdyby ktoś pojawił sie na forum kto podawał by sie za niego starannie bym go sprawdził - forum to nie gabinet lekarski), a to co tutaj możesz przeczytać postaraj sie traktować jako rozmowa z przyjacółmi którzy czasem mogą wiedzieć więcej od Ciebie. Co nie wyklucza tego że Ty nie możesz pomuc innym, wręcz przciwnie bardzo zachęcam do wpadania na forum i od czasu do czasu w miare swoich możliwości i wiedzy odpisać komuś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justi
Gość









PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za odpowiedz:) ja bym chetnie pomagala innym,ale obawiam sie ze z moja sklonnascia do nadinterpretacji moze to nie zawsze byc dobry pomysl;) na pewno wiecej sie przydam po majowej maturze z biologii:)

Pozdr:)
Powrót do góry
kiziamizia
Gość









PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
mam pytanie, pewnie jak wiekszaosc. Troszke sie martwie choc wiem ze na 99% nie moge byc w ciazy.
Okres spoznia mi sie, tzn nie spozna mi sie. Ale od poczatku. Balam sie ze jestem w ciazy choc nie mialam zadnych objawow, nie bola mnie piersi, nie mam atakow nudnosci, nie wymiotuje, nie mam zaparc a wrecz przeciwnie. Jedynie bola mnie jajniki a dokladniej prawy - ale tu musze powiedziec ze bola mnie od kiedy pamietam robilam sobie badania w tej spawie 2 lata temu i 3 lata temu i 4 lata temu. nic nie wykazaly. Lekarze nie wiedza czemu mnie boli.
Kiedys zdazylo mi sie ze okres mi sie spoznial 10 dni poszlam do ginekologa ktory przepisal mi tabletki na wywolanie miesiaczki zuzylam tylko 10 tabletek i potem bylo ok. (to bylo ok roku temu) teraz tez zaczelam je brac od ok 5 dni. I mam miesiaczke ale jej nie mam. OKrwawienie mam od 2 dni ale to tylko krew tak jakby jajeczko caly czas bylo cale. I nie wiem co sie dzieje. Czy myslicie ze powinnam poczekac? Na pewno pojde do lekarza tak czy inaczej ale moze poradzicie mi juz cos teraz.

Wspomne jeszcze ze ostatnio zyje w malym stresie zwiazanym ze zmiana pracy, zmiana miejsca zamieszkania etc. Moze to to mnie blokuje. Bo objawow nie mam zadnych niestety

z gory dziekuje za pomoc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Następny
Strona 2 z 44

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group