Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Luteina

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zefirko kciuki na pewno bede trzymać, nie załamój sie z tego co widze to masz dopiero 23 lata dużo czasu przed Tobą jeszcze. Nie wiem czy to przypadkiem nie jest jednak wina tych anty lekarz twierdzi ze tam są bardzo małe ilości hormonów i że to nie przez to ale sama już nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za dodanie otuchy.faktycznie mam dopiero 23 lata,no juz prawie 24 ale czuje ze przyszedl juz na mnie czas i nie chce z tym zwlekac a co do badania to lekarz pewnie bedzie wiedzial jakie badania mi przeprowadzic.mam nadieje ze taki jaki mi napisalas.bede Wam pisac co i jak:)
staramy sie juz ponad rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zefirka23 tylko nie daj się zbyć lekarzowi. Pamietaj ,że tu chodzi o Twoje zdrowie i Twoje szczęście. Każdy lekarz powinien zlecić takie badania a nie faszerować nas tabletkami tak na odczepnego albo mówić ,że jeszcze jest czas. Ja straciłam bardzo dużo czasu....mimo ,że jesteś młoda zacznij działać . Trzymam kciuki.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny!!
bylam dzis u gina i wcale nie jestem zadowolona z wizyty.powiedzial mi ze rok i 3 miesiace to jeszcze nie dlugo i ze oni podejmuja dzialania dopiero jak para stara sie o dziecko 2 lata ale ze przyszlam wczesniej to on powiedzial ze mozna zadzialac wczesniej.oczywiscie sam byl przeciwny zeby od razu mnie faszerowac tabletkami.pobral od razu probke do badania cytologii i kazal mi mierzyc temperature codziennie rano przez 3 miesiace.mam zaczac od pierwszego dnia nastepnej miesiaczki.po trzech miesiacach mam do niego pojsc z wykresem i wtedy zdecyduje co dalej.co myslicie o tym??mam tak zrobic jak mi powiedzial czy pojsc dla pewnosci do innego gina??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera to ginek po prostu zlał sprawę. Przecież odrazu powinien skierować Cie na badania hormonalne i zrobić usg jajników. Owszem temperaturke mierzyć możesz ( codziennie rano przed wstaniem z łózka )mam fajną stronkę gdzie możesz nanosić tempki. Wykresy pokażą czy masz cykl dwufazowy , czy występuję skok tempki mogący świadczyć o owulacji. Ale wykres to tylko wykres bo czy doszło do owulki można sprawdzic tylko na podstawie usg. A dodatkowo gdy bierzesz luteine czy dufaston wykres jest niemiarodajny. dużo wyjaśniania....mogę wyjaśnić jak chcesz
proponuje przejśc sie do innego gina i nie wychodzić z gabinetu puki nie zleci badań hormonalnych i usg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz.napewno wybiore sie do innego lekarza.wiem juz nawet do jakiego bo kolezanki chwalily i nawet moja mama.jak cos to bede pisac co on mi poradzil.ten lekarz stwierdzil ze bo badaniu temp.bedzie wiedzial czy mam owulacje czy nie i kazal mi przyjsc za 3,5 misiaca:/Sad
jak mozesz to podaj mi adres tej stronki:)z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz po wykresach może tylko stwierdzić dwufazowość cyklu i czy faza lutealna jest odpowiedniej długości a samą owulację można stwierdzic tylko na podstawie usg. ja biorąc luteine miałam wręcz książkowy wykres a owulki nie było Sad . Podesłałam Ci adres strony na priva.
jakby co to to chętnie pomogę Wink. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje Ci pięknie za podanie mi stronki.chyba się wybiorę do innego lekarza skoro ten stwierdził że nie to problem i może inny zaleci mi badania.ja tego lekarza nie znałam wcześniej bo pierwszy raz byłam u niego.nawet nie powiedział mi kiedy mam przyjść po wynik z badania cytologii Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy.
To bardzo ważne trafić do dobrego ginekologa. Sama przerabiałam ten problem cztery razy Confused zanim trafiłam do obecnego. mam nadzieje,że ten mnie nie zawiedzie. Przynajmniej zajął się mną od początku do końca a nie zbywał mówiąc ,że wszystko jest ok.
Idz do tego lekarza poleconego przez koleżanki i przez mamę , może ten okaże się dobrym fachowcem . Trzymam kciuki. daj znać jak sprawa się rozwija
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zefirka23 napisał:
nawet nie powiedział mi kiedy mam przyjść po wynik z badania cytologii Crying or Very sad


zazwyczaj na wyniki z cytologii czekasz od tygodnia do 2ch wiec po tym czasie zadzwon- napewno juz beda Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group