Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Luteina

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przytulalismy sie ostatnio wieczorkiem i nie stawalam tuz po tym az do samego rana dla pewosci zeby doszlo do skutku nasze przytulanie i nabawilam sie ostrego zapalenia pęcherza:(nie wiem czy to przez to ze trzymalam je do samego rana czy poprostu nie poszlam sie zalatwic przed snem a teraz cierpie:(

ps.bola Was tez piersi na okres??bo moj bol zaczyna sie przy jajeczkowaniu i konczy w drugi,trzeci dzien miesiaczki.niewiem czy to normalne:/i czy tez macie tak bolesne okresy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myszko nie ma sensu trzymać tego do samego rana bo plemniczki są tylko kilka godzin zywe moim zdaniem są tak szybkie że godzinka w zupełności wystarczy mogłaś przez to sie nabawic zapalenia pęcherza a może załatwialaś swoją potrzebę gdzies na za zewnątrz i cie zawiało. janie mam bolesnych miesiączek i to też nie jest takie dobre bo ja nigdy nie wiem kiedy ją dostanę i zawsze robi mi niespodziankę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie nabawilam sie ostrego zapalenia pecherza i dotego nerki mnie pobolewaja.slyszalam gdzies ze droga do jajeczka plemnikow wynosi 24 godziny dlatego je zostawialam na noc i teraz mam klopoty a do tego zlapala mnie angina i jestem nie do zycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto Ci takich głupot naopowiadał to wnet wypadało by po przytulaniu nie ruszać sie przez 24 godziny gwarantuję Ci że to bzdura jak będziesz u gienusia to z pewnością Ci to potwierdzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 7:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zefirka a jestes pewna ze mas prawidłową owu i pękają ci pęcherzyki?bo ja tez tak kiedys miałam jak ty że piersi miałam2 tygodnie spuchniete a teraz jak wyregulowałam hormony i pekaja nie mam tak-bolą mnie dzien dwa przed okresem.i dopiero którys gin z rzedu ten objaw powiazał z hormonami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj tego nie jestem pewna czy pekaja,jak bede u giena to tez mu wspomne o bolacych piersiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga031



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja poszłam do lekarza z tym samym problemem co i ty. od 2 lat staramy się o dziecko i nic. lekarz mi przepisał luteine od 10 dnia cyklu do 16, żeby pomóc zagnieździć sie jajeczku, zobaczymy czy podziała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytalam ostatnio o bolesnych miesiaczkach i teraz nie jestemz tego zadowolona tymbardziej,ale niedlugo wybieram sie do giena,ale narazie szukam odpowiedniego.Zycze wszystim starajacym sie o dzidzie powodzonka.nam sie narazie znowu nie udalo:(


---

brala ktoras z was wiesiołek albo castagnus??dzialaja??ile moga mniej wiecej kosztowac???


---edited by emilka---
zefirka! nie pisz tylu postów pod sobą, bo normalnie oszaleje zaraz. korzystaj z opcji "zmień" jak chcesz coś dodać. i nie podajemy linków do innych for internetowych a zwłaszcza takich gdzie często wypisują bzdury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesiołek nie wiesiołek a za miesiąc wyczytasz jeszcze coś innego wiesz myszko Twój ginekolog się o Ciebie pytał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom chyba juz zastanawia sie jak wygladam i czy wogole zyje.od momentu jak odstawilam tabletki nie bylo mnie u niego:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group