Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek_



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szwecja
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No problem w tym ze bylem juz u lekarza, i na razie nic nie wiem.
Na poczatku podejrzewano u mnie guz chromochlonny nadnercza (pheochromocytoma) jednak po analizie moczu, mozliwosc ta zostala wykluczona. W ten piatek czeka mnie tomografia, wiec w koncu uzyskam moze odpowiedz na pytanie co mi dolega... Zaobserwowalem jednak u siebie nowy, budzacy lek objaw. Otoz czasami mam brak czucia, nie czuje przez krotki okres czasu palcow u dloni, lub nog...
Mam jednak nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być wiele rzeczy, od zakrzepów po problemy neurologiczne, tomografia powinna wiele wyjaśnic
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mama kupiła mi nurofen express forte. Jak wzięłam dwie tabletki to ból zmniejszył się. Ale wrócił. Angina mi juz schodzi. Więc myślę że narazie na tych tabletkach pociągnę a potem pójdę do lekarza po to skierowanie.
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kazanka



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 12:10 am    Temat postu: Mroczki przed oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwracam sie z prosba o pomoc. Od jakiegos czasu miewam ostre bole glowy a w czasie tym mam mroczki przed oczami. Bol nasila sie przewaznie w okolicy oka a ostatnio jest coraz silniejszy. Praktycznie caly czas musze lezec a trwa to nawet godzine. Czy to mozlwie ze to nowotwor? Prosze o odp

Nie zakładaj nowego tematu skoro istnieje pokrewny. Przeczytaj regulamin forum.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazanka nie żartuj... To może być migrena, albo zaburzenia elektrolitowe. Zrób sobie morfologie i elektrolity.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kazanka



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale kiedy ja nie zartuje. Poczytalam o migrenie i mysle ze to moze byc to, ale przeciez biore tyle apapu i mi nic nie pomaga. A przez to ze to sie tak nasila w oku to mysle ze to moze byc cos gorszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
j.nowotko



Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mroczki przed oczami przewaznie wystepuja w silnych bolach migrenowych z aurami. wskazane jest jednak konsultacja z neurologiem i jesli potwierdzi sie ze to migrena to najskuteczniejszy bylby triptagram, poczatkowo radzilbym sprobowac malych dawek 50 mg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boli mnie dziś od rana głowa z tyłu i po bokach, co to może oznaczać>? dosyć długo spałam bo do 12 (wolne Smile ) wczoraj nie piłam alkoholu ani nic, co to może być? nie miewam nigdy bólów głowy ani migren a tu dzisiaj taka niespodziewajka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami jak się zbyt długo śpi głowa może boleć...Poza tym pogoda...Może zareagowałaś na jej zmianę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emmi



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie dopadła jakaś wredna infekcja, byłam 2 razy z tym u lekarza i lekarz twierdzi, że nie powodów do obaw, że to poprostu przedłużająca się infekcja wirusowa. Trwa to już ponad 2 tygodnie, kaszel powoli mija, temperatura podwyższona (37,0-37,5) cały czas się utrzymuje i gardło jeszcze boli, z jednej strony, przy tym żadnych innych objawów.
Powinnam to bagatelizować i czekać aż minie samo z siebie, czy pójść znów do lekarza, proszę o radę i z góry dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 16 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group