Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnienia80



Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pruszków
PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 9:11 am    Temat postu: OMDLENIA A NAWET DRGAWKI PRZED I W CZASIE MIESIĄCZKI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 31lat od 18 przeżywam koszmar jakim sa zasłabnniecia a nawet drgawki.Zawsze tuz przed miesiaczką nasilają się dolegliwosci z sercem jak kołatanie.(gdy szarpnie serce uderza mi goraco na twarz i robie sie bardzo słąba az drżą mi ręce i nogi),duszności,drętwienie rąk,i niestety zasłabniecia!!! Sad Wykryto u mnie jakis czas temu niedomykalnośc zastawki serca jak równiez tężyczke.Co tak naprwade jest przyczyną mojego koszmatu??czy jest sposób by go zakończyć?? Sad
PROSZE O POMOC!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulina007



Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam taki problem od jakiegoś czasu moją mamę boli kręgosłup na wysokości klatki piersiowej jakiś tydzień temu zaczęła ją też pobolewać klatka piersiowa na tej samej wysokości co kręgosłup gdy nacisnie bolące miejsce na kręgach wówczas ból w piersiach się też nasila. czy ból w piersiach może być od kręgosłupa?
co może powodować ten ból? proszę o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iza25



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:47 pm    Temat postu: Re: OMDLENIA A NAWET DRGAWKI PRZED I W CZASIE MIESIĄCZKI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agnienia80 napisał:
Mam 31lat od 18 przeżywam koszmar jakim sa zasłabnniecia a nawet drgawki.Zawsze tuz przed miesiaczką nasilają się dolegliwosci z sercem jak kołatanie.(gdy szarpnie serce uderza mi goraco na twarz i robie sie bardzo słąba az drżą mi ręce i nogi),duszności,drętwienie rąk,i niestety zasłabniecia!!! Sad Wykryto u mnie jakis czas temu niedomykalnośc zastawki serca jak równiez tężyczke.Co tak naprwade jest przyczyną mojego koszmatu??czy jest sposób by go zakończyć?? Sad
PROSZE O POMOC!!!!!


Może powinnaś udać się z tym do neurologa ? Trochę to brzmi jak objawy padaczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwię się,ze piszesz o tym na forum ale nie wybrałaś sie do lekarza rodzinnego. Objawy te moga wskazywać na kilka chorob:
padaczkę
jakieś zaburzenia neurologiczne
może nerwicę?

jeśli byłaś i lekarz niczego konkretnego Ci nie doradził to najlepiej byłoby go zmienić. Można to zrobić bez problemu i to 2 razy w roku!!!!
https://portaldlazdrowia.pl/lekarz-rodzinny-jak-dokonac-zmiany-lekarza-poz/
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie trzeba porobić jakieś badania, moja mama się ostatnio źle czuła i też się nie doczekała na skierowanie, sama jej wykupiłam taki fajny pakiet badań dla starszych osób w ramach programu Zdrowa Jesień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:44 am    Temat postu: Re: Ból głowy- zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Witam!
Mam taki problem.... boli mnie glowa Smile Ból wystepuje w jednym punkcie z tylu glowy, bol pojawia sie nagle i po paru sekundach znika, Dzieje sie tak czesto w ostatnich dniach i bardzo mnie to denerwuje, ciekawi mnie jakie moga byc tego przyczyny.....
Witam proszę udać się do swojego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group