Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia



Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja też miewam takie bóle i ostatnio zapytałam lekarza o powody tego bólu i stwierdził że to są uciski kręgosłupa i dostałam jakieś tabletki które mają pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, brawo. Ciekawe, które tabletki zmniejszą ucisk kręgosłupa?Smile)))hehe, dobre. Chyba tylko dobre masaże i rehabilitacja...
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysiek777



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: obidza
PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 7:06 pm    Temat postu: Bóle i zwroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakieś dwa miesiące temu byłem chory.w czsie tej choroby coś mnie zakuło w prawym ramieniu i nagle zrobilo mi się cieplo w głowie na drugi dzeń czułem że moja górna szczęka zębów była jakby ściskana.po paru tygodniach mi to przeszło.czasami coś mnie oiekło w głowie i czułem jak mi mrówki przehodiły w głowie kręci mi się też w głowie czasami nawet cały dzień.Czasami czuję że mój kark jest twardy czuję bicie pulsu w mojej głowie jeśli się troszkę zmęcze.Czasami też jak usne i obudze się w nocy to czuję się jakoś dziwnie jest mi słabo i kręci mi się w głowie.co to może byc proszę pomuszcie mi bo niemogę już tego wyczymać Rolling Eyes

-----
edit by helloween - prosze zakladac tematy z tytułami wieceej mówiacymi o problemie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale na co byłeś chory ?

Ja proponuje Ci neurologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na co byłeś chory?
Też proponujęneurologa, mozę to coś z kręgosłupem szyjnym. Nie mrowieją ci ręce? Nie boli szyja? Może to uszkodzenie błędnika z powodu np zapalenia ucha.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fadia



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 11:09 pm    Temat postu: boli glowa z prawej strony, pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj podczas suszenia wlosow kiedy schylilam glowe a nastepnie ja podnioslam poczulam w jej prawej przedniej czesci jakby mi cos przeskoczylo czy peklo cos w tym rodzaju i pojawil sie bol w tym miejscu dzis tez mnie boli nie jest to silny bol ale irytujacy, jednoczesnie martwi mnie. Wie ktos co to moze byc?:/ czuje tez bol w prawej czesci czola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy te dwa bóle mają cos ze sobą wspólnego. jeśli tak, to radze pójść do lekarza. jeśli nie to szyja mogła zostać naciągnieta, mógł Cię złapać skurcz. proponuje posmarować maścia rozgrzewającą.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lunatyk17



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:35 pm    Temat postu: bóle głowy i suche oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam zwracam sie do was drodzy forumowicze iz mam dosyc uciążliwy problem z suchymi oczami i bólem głowy... zaczęło się od tego że zacząłem ćwiczyć box i tak po miesiącu treningów zuauwazyłem u siebie ból głowy który trwa minutę lub 2 i znika i to tak na całej głowie i co z tym idzie bardzo mi sie skróciła ostróść widzenia bliskich przedmiotów oraz suche oczy lecz samo przeszło po weekandzie majowym a teraz gdy byłem bardzo zdenerwowany i zaczęła działać adrenalina problem powrócił, od czego to może być??? czy mam się zgłośić do lekarza??acha i do tego dochodzi brak koncentracji i jakieś osłąbienie duże czy to moze być ciśnienie śródczaszkowe?? proszę o pomoc

z góry dziękuję za odpowiedźSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz czasami nudności ?

czy podczas napadu bólu łzawisz?

moze to być również kwestia stresu, ale mimo wszystko warto się zgłosić do lekarza.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lunatyk17



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 7:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sugerujesz jakąś chorobę? bo nudności jakotakich niemam tzn niewymiotuje a jesli chodzi o łzawienie to nie, a do lekarza to neorologa czy pierwszego kontaktu?? ale zzastanawia mnie to ze byłem na 2 treningach i nic nie było a wczoraj na ulicy dorwała mnie silna adrenalina i znowu to powróciło... ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group