Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 7:35 pm    Temat postu: Ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem gdy próbuje się nad czymś skupić lub skoncetrować to nagle napada mnie ból głowy :(może ktoś wie jak mi pomóc?
P.s. zna ktoś może jakiś lek pomagający koncetracje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym radziła iść do lekarza, a jeśli nie chcesz to dobre na koncetracje są plusze, idz do apteki i popros o plusz na koncentracje
Powrót do góry
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a Ginkofar i te bajery?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olka-w
Gość









PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym Ci radziła zgłosić się do neurologa. zawsze lepiej dmuchac na zimne. a jeszcze spytam, jaki to rodzaj bóli? takie chwilowe ukłucie czy długi ból
Powrót do góry
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nagłySadi troche sie trzyma Sad a Te leki pomagają?ginkofar?lecytina?co jest lepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamjel



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 11:23 pm    Temat postu: Bol głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , Mam 21 lat , jestem studentem , od dwoch tygodni pije spore ilosci kawy( sesja) , po dwie mocne dziennie , nie jest to jednak bardzo cenna informacja , bo kawe pije od kilku lat z roznymi okresami niepicia w ogole.
Dzisiaj jak codzien wypilem kawe , pozniej tzw "dolewke" , zjadlem normalnie , nawet mozna powiedziec ze dobrze pojadlem , spozylem magnes + witamina B , potem po jakichs 45 minutach spozylem red bulla.
Po godzinie wypilem kawe i poszedlem na siłownie...
Tam miało miejce cos bardzo bardzo dziwnego i niepokojącego, Robiłem "biceps" na modlitewniku , napiąłem sie jak mogłem i w pewnym momencie poczulem mocny bol z tylu glowy , po lewej stronie. Bolalo mnie do tego stopnia ze myslalem ze zaraz sie pogorszy i upadnę , pobieglem wiec do szatni usiasc. Kontynuowalem trening ale bol nie ustawal , wiec przerwalem cwiczenia , poszedlem do szatni i tam zwymiotowalem , poczulem sie lepiej. To takie znane uczucie , czasami na kacu , po wymiotowaniu przychodzi chwilowa ulga Wink . Poczulem wlasnie to. Do chwili obecnej boli mnie głowa z tyłu w tym miejscu gdzie pierwotnie.
W ogole bym sie nie przejął ale oczywiscie naczelny hipohondryk domu - Ojciec , nagadal mi ze to wylew czy cos. I moje pytanie do Was , co o tym myslicie ?

P.S. Nie pytalbym gdybym w srode nie lecial za granice, wiec badania lekarskie odpadaja , warto ryzykowac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze wziasc pod uwage ze zwracanie na silowni to w moim przypadku czestosc Wink
Powrót do góry
Rendzi



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 8:05 pm    Temat postu: Ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem lekarzem, więc na pewno moja rada nie będzie fachowa. Z przykrością jednak Ci powiem, że Twój ojciec może mieć bardzo dużo racji w tym co mówi. Wiem jak wygląda wylew byłam przy tym mój ojciec go przeżył. Wiem że nie można tych dwóch przypadkopw porównywać ale są tak przeróżne rodzaje wylewów i krwawień w głowie, że dobrze by było abyś udał się do lekarza który powinien skierować Cię na tomografię komputerową i sprawdzić to co się stało. Niepokojące jest to, że zdarzenie miało miejsce przy prawdopodobnie podwyższonym cisnieniu a ilość używek na to wskazuje a do tego ćwiczyłeś na siłowni. Jest to niestety moment w którym coś może Ci się stać a po chwili ciśnienie wraca do normy tak było z moim tatem z tym, że u niego skończyło się to trochę gorzej. Kto wie czy nie zaczeło się to właśnie małym bólem głowy.
Sprawdź to u lekarza i przystopuj na chwile z ostrym treningiem bo dla kawałka mięśni nie warto ryzykować tym, że możesz zostać kaleką.
Trzymaj się i powodzenia w sesji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotrek84



Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 9:53 pm    Temat postu: Bol glowy z tyłu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Od jakiegos czasu codziennie boli mnie glowa z tyłu po lewej stronie, raz pulsuje, raz uciska, a ogolnie to mam uczucie ze moja glowa jest ciezka. Od czego ten bol moze byc? Czy moze to powodowac kregoslup. Czasami mnie mocno zakluje tam w jednym miejscu w glowie, o co chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez czasami mam ból z tyłu głowy , spowodowane jest to cisnieniem , masz je za wysokie lub za niskie , ja np, zawsze mam niskie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group