Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Lekarz Rodzinny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej isc do lekarza?
wg mnie to tzw. katar zatokowy, ja mam taki czesto. i nalezy to leczyc, bo zapalenie zatok to naprawde nic przyjemnego razem z zapaleniem gardla.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jareq



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 7:07 pm    Temat postu: Zaczerwienione oczy, ból gardła i lekko zatkane ucho. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od piątku (4 dni) boli mnie gardło przy przełykaniu (nawet śliny) więc wczoraj (poniedziałek) byłem u lekarza który przepisał mi Bactrim Forte 2x dziennie co 12h, nie powiedział mi co mi dolega (albo nie dosłyszałem) No ale nie pytalem go o to ;]. Oraz krople otrivin do uszu bo mam "troszke" zatkane lewe ucho. W piątek i sobote miałem gorączke dochodzącą do 38.3 *C w niedziele i wczoraj jak mierzyłem to było niewiele ponad 36 (chyba 36,7 iii 36,Cool. Jeszcze wczoraj wieczorem ból gardła się nasilał, (teraz pisząc to gardło prawie nie boli). Wszystko wydawało się uspokoić ale dziś rano po przebudzeniu miałem zaczerwienione oczy, tak jak przy zapaleniu spojówek, i chyba troszeczke poklejone (może ropą? czy jak to się zwie). Więc przemyłem je ciepłą wodą. Miałem także zatkany nos więc "pozbyłem się" kataru w którym były śladowe ilości krwi.

Ktoś ma jakieś sugestie? Co to może być? niestety dziś nie mogę odwiedzić lekarza. Powinienem go odwiedzić ponownie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
meatball



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 8:55 pm    Temat postu: Bóle glowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w ostatnim miesiącu łapia mnie dziwne bole głowy np siedze na lekcji i nagle tak jakby mi ktos do głowy nalał ciepłej wody i robi mi sie dziwnie słabo. Trwa taki bół dwa dni. i przechodzi. bóle mam tylko jak o nich sobie przypominam bo np jak gram na kompie lub siedze i nad czyms mysle i onim zapominam przetaje mnie boleć głowa. Czy to coś złego??

edytuje tytuł posta helloween

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy coś złego.
może to Twoja reakcja na stres. ale może też oznaka jakiejś choroby.
lepiej się przebadać.
idź do lekarza i powiedz o tych objawach. niech zleci dalsze badania i np. da skierowanie do neurologa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz przy tym bóle w karku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybitwa



Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 6:59 pm    Temat postu: dziwny ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu zaczęła mnie dziwnie boleć głowa, ból nasilał się wieczorami, ale był w miarę znośny.
OD środy wieczorem głowa boli mnie nieprzerwanie, ale mogę spać. Trudno określić mi ten ból, chyba uciskowy. Najczęściej boli mnie tył głowy albo okolice czoła (sam środek), ale ból dotyczy też reszty głowy.
Oprócz tego nie mam żadnych innych dolegliwości, typu nudności, wymioty, światłowstręt, senność, gorączka itd.
Jedynie od kilkunastu dni utrzymuje mi się katar (tylko nie jakiś uciążliwy), myślałam więc, że to może coś z zatokami.
Jak sądzicie?

Byłam u lekarza rodzinnego, ale w tym tygodniu nie przyjmuje. Dopiero w poniedziałek mogę się wybrać.

Edit: Brałam ibuprom i nurofen - nic nie pomogło

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomek_



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szwecja
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:31 pm    Temat postu: Co to moze byc ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Od pewnego czasu czuje sie bardzo zle.
Za dnia czuje sie dosyc dobrze, jednak koszmar zaczyna sie w nocy.
Budze sie w srodku nocy, i strasznie boli mnie glowa.
Uczucie jakby cos na nia strasznie naciskalo z kazdej strony, jakby byla z betonu. Mam nawet wrazenie, ze rozsadza mi czaszke...
Zauwazylem tez, ze gdy dotykam mojej potylicy bardzo bola mnie gorne dziasla...
Mam zaburzenia rownowagi. I jestem bardzo wrazliwy na swiatlo. Wszystko rozmazuje mi sie nagle przed oczami. Do tego dochodzi jeszcze czasami wysokie cisnienie, halucynacje i wydalanie krwi droga ustna...
Wszystko to dzieje sie doslownie kazdej nocy.
Czy mieliscie kiedys cos podobnego ?
Czy wiecie moze czego moga to byc objawy ?
Prosze o opinie.
Pozdrawiam. Tomek

Nie zakładaj nowego tematu skoro istnieje już pokrewny. Przeczytaj regulamin.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów może być mnóstwo, od zaburzeń elektrolitowych, po choroby neurologiczne. Tutaj na forum nikt Ci nie powie co to jest. Bez badań można jedynie bawić się we wróżkę, a nie o to chodzi. Idź jutro do swojego lekarza domowego, on najszybciej pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 4:30 am    Temat postu: ból głowy przy najmniejszym ruchu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam pomóżcie mi! ja już nie radzę sobie!
od 5 dni z tyłu głowy (okolice mózgu) boli mnie głowa, ale tak okropnie że nie wytrzymuję już. Oczywiście brałam przeróżne mocne i silne tabletki ale to nic nie dało! byłam z tym u lekarza wczoraj, ale niestety mam anginę i doktor stwierdził że nie dostanę skierowania do neurologa jeśli mam anginę.
A ja już naprawdę nie wytrzymuję, każdy najmniejsze ruch głowy sprawia mi ogromny ból. W ogóle nie śpię już bo nie potrafię wytrzymać.

Nie zakładaj nowego tematu skoro istnieje już pokrewny. Przeczytaj regulamin forum.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jedź na pogotowie. tam muszą Ci udzielić pomocy. powiedz od jak dawna boli Cię głowa i że nie działają żadne środki przeciwbólowe.
i nie rozumiem co angina ma wspólnego ze skierowaniem do neurologa;/
u nas na wizytę u tego specjalisty czeka się nawet do dwóch miesięcy ;/
moja siostra pojechała z takim bólem głowy do szpitala na pogotowie i od razu wykonali jej tomografię i rezonans.
nie czekaj skoro ból nie pozwala Ci funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 15 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group