Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janek261 zmiana klimatu ma wplyw owszem, ale dla pewnosci radze zrobic test ciazowy za dwa dni jesli miesiaczka sie nie pojawi. Lepiej dmuchac na zimne, i w razie czego wykluczyc ciaze zeby moc spac spokojnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:/ zdurniałem do reszty. Poradzcie mi proszę, czy możliwe jest żeby dziewczyna miała dni płodne 28.06 jeśli okres zaczął jej się 6.06?? Nie wiem jak długi jest cykl, ale z wyliczeń wynika ,że nie może byc krótszy niż 32 dni (??) Ona twierdzi,że miała dni płodne 28.06 bo odczuwała ból jajników...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O dniach płodnych jest osobny temat. Tak w skrócie....to bardzo indywidualna sprawa i nie da się w 100% wyliczyć tych dni na podstawie kalkulatora . Wystarczy przeziębienie i wszystko może się przesunąć. Ból jajników może lecz nie musi świadczyć o owulce
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha... czyli jeśli przesunie sie owulacja, to oznacza,że okrers też sie przesunie?? i na odwrót?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale co za tym idzie... okres sie wydłuża i cykl np. 28 dni zamienia sie na np. 30 czy tak?? a może byc taka sytuacja,że dni płodne są normalnie,a owulacja sie spoźnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydłużyć czy skrócić cykl może wiele czynników. Dni płodne to sprawa indywidualna ale jeśli są to owulacja będzie . Kiedy i w jakim czasie tonie sprawdzisz bez usg. Czy dni płodne są dniami płodnymi też różnie bywa . Trzeba dokładnie potrafic je obserwować.
-----------
kolejne tego typu pytania już proszę zadawać w innym temacie bo robi sie offik
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem...
Wczoraj uprawiałem seks bez zabezpieczenia tzw seks przerywany.
Boję się tego kropelkowania...
Podczas stosunku nie doszedłem ale chyba kropelka z penisa mi wypłynęła.. nie wiem czy to troche spermy czy właśnie preejakulant...

Kiedyś podczas zabawa też miałem taką sytuację, i była to kropla bezbarwnej substancji, jak woda...

Po stosunku, nie od razu doszedłem, musiałem trochę popracować...

Pilne.. pomóżcie Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehhh... napisał:
Kiedyś podczas zabawa też miałem taką sytuację, i była to kropla bezbarwnej substancji, jak woda

jesli wygladało jak woda - to było podniecenie. sperma jest biała,gesta itp Razz. chyba potrafisz odroznic ? Razz
seks przerywany nie jest zadna metoda antykonc. uprawiajac go musisz zarowno TY jak i Twoja partnerka znac w 100% swoj organizm i wiedziec kiedy na czas "wyjsc"...
a dziewczyna miała dni płodne ?? bez tego ciezko jest zajsc w ciaze Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miała dni płodne...
Wiesz ja tylko mogę się domyślać że to była bezbarwna bo kiedyś tak miałem... Teraz zdarzyło się to w środku ale nie czułem że dochodzę i nie doszedłem w niej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group