Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akurat miałes szczescie ze byłam...bo poki co pustki u nas,ale wieczorem pewnie i inne dziewczyny sie wypowiedza Smile

Dodano po 36 sekundach:

ok w takim razie wypytaj sie o wszystko a ja napisze co o tym sadze,. i bede spadała :] obowiazki wzywaja Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A więc o regularności i o długości cyklu niestety nic się nie dowiedziałem.
Wiem że tydzień temu jej się skończył okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha to niedobrze. na tej podstawie nic nie moge wywnioskowac.
czyzby ona nie umiala liczyc swego cyklu?. to ze tydz temu skonczyl sie okres to za mało.
podsumowujac:
- skoro wytrysk był duzo pozniej tzn ze to było podniecenie a w nim nie ma plemnikow.
- najgorzej ze miała płodne ale nie wiadomo czy doszlo do owulacji.
- i tak... jesli jestes pewien ze nie doszedłes w srodku to nie ma sensu brac tabletki, jesli sie wahasz to moze warto? do Was nalezy decyzja.
szkoda ze nie napisałes nic wiecej . poki co spieszcie sie. jest mało czasu na tabl.
aha i nie ma sie co sugerowac tym ze macie 72h.
na forum był przypadek dziewczyny ktorej pekła gumka i wszystko dostało sie do srodka,mało tego miała owulacje ale mimo to pobiegli po tabl. w 16h po stosunku i dzis maja synka Smile. wiec nie zawsze sie zdazy. to tak dla przestrogi napisałam :].
zastanowcie sie jaka opcja jest najlepsza. powodzenia!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki... Sad

Dodano po 1 minutach:

Dojść doszedłem dopiero później, podczas stosunku poczułem tylko "kroplę" i wydaje mi się że to był płyn preejakulacyjny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie sprawa wyglada tak:
- nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, kochaliscie sie w dni plodne trudno - bedziecie miec nauczke

- mezczyzna zawsze czuje czy ma orgazm czy nie, co widac po wydzielinie

- skoro piszesz ze nie bylo wytrysku, ani nie czules ze dochodzisz to nie ma powodow do paniki. Nie bylo na tym forum nigdy przypadku zeby kobieta zaszla w ciaze bez wytrysku (tzn. wytrysk wcale nie nastapil, nie mylic z wytryskiem w srodku)

- Nie ma co panikowac, ale mysle ze nic z tego mimo wszystko nie bedzie, pomimo iz takie sytuacje sa uznawane jako "Ryzykowne".

- Jesli zdecydujecie sie na tabletke po, spiszcie sie, bo im wczesniej tym lepiej a faktycznie byl taki przypadek jak Wind pisze.

Wiec decyzja nalezy do was, wprawdzie wg mnie ryzyka nie ma, a jesli jest to minimalne. Ale decyzje musicie podjac sami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Mała Mi...

Pocieszyłaś mnie trochę...dokładnie wiem kiedy mam orgazm.. nie raz przecież się masturbuję... i on nastąpił po stosunku...

Mam nauczkę, takiego stresu nie miałem dawno i już wiem że następny raz na pewno będzie z prezerwatywą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i niech panna nauczy sie liczyc;/ bo jak mozna nie wiedziec kiesy sa płodne albo ile trwa cykl ? Shocked jesli tego nie wie to nie powinna sie zabierac za sex.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A możecie mi powiedzieć jak liczyć i wiedzieć kiedy są dni płodne a kiedy nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby sie nie powtarzać i aby nie pisac w kółko jedno i to samo skieruję cię do odpowiedniego tematu na naszym forum gdzie nowicjuszka ładnie wszystko wyjasnia Smile

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html

Niech sobie to dziewczyna przyswoi, i zacznie liczyć długość cykli (od 1 dnia miesiaczki do nastepnej). To może wam zaoszczędzić wielu stresów na przyszłość
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niemniej trzeba pamiętać, że samo liczenie dni płodnych bez odpowiedniej obserwacji również nie jest metodą antykoncepcyjną i nie można liczyć tylko na to, bo można się łatwo przejechać ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group