Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emi ale to chyba rzadkie przypadki.. -->
emilka napisał:
można się łatwo przejechać
? Wink ja sie nie przejechałam, poki co Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind bo masz regularne cykle Very Happy Nie kazda kobieta ma sie tak dobrze:D Np. ja nie moge na tym bazować bo łoo.. nawet boje sie myslec co by było Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postanowiliśmy poczekać... moja dziewczyna jest spokojna, ja już też troszkę opanowałem emocje...

Mam nadzieję że będzie dobrze, dziękuje Wam za porady i uspokojenie ;>

Dodano po 1 godzinach 11 minutach:

Uważacie że to dobra decyzja ? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No teraz to juz nie ma co plakac na nad rozlanym mlekiem... nikt ci nie powie "tak dobrze zrobiles" albo "Zle zrobiles"

My jedynie mozemy wyrazic nasza opinie, co nam sie wydaje.

W tym momencie wiemy jedno ze no postapiliscie pochopnie, bo kazdy stosunek bez zabezpieczenia jest w jakims stopniu ryzykowny. Nie ma 100% badan na to ze w preejakulacie sa plemniki badz ich nie ma. NIkt ci nie da 100% gwarancji ze ciazy nie bedzie lub ze ona na pewno bedzie. Wg mnie ryzyko jest małe, wręcz minimalne. Na przyszłość radzę uważać i najważniejsze myśleć. Bo seks to nie tylko przyjemność czasem również konsekwencje, abiorąc sie za to powinniście to mieć na uwadze. Ale koniec umoralniania, moze ten stres was czegos nauczy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ehhh...



Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie na pewno nauczy...

Ale i tak dziękuje za wyrozumiałość...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozostaje nam trzymać kciuki za to aby miesiaczka się pojawiła jak najszybciej Smile

Stres juz tu nic nie da musicie poczekać i w miare mozliwosci sie uspokoic, wiem zze to trudne ale mozliwe.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z przekroczeniem 40-stu stron wątek zamykam a jego kontynuację przenoszę tu :
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp109032.html#109032
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group