Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak, najlepiej odczekac 2 tygodnie. I Najlepiej zrobic test z krwi bHCG wynik daje 100% pewnosc w porownaniu do testow z moczu, robionych w domu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
w1kt0r



Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam kolejne pytanie,
jeżeli od tego "niefartownego" stosunku doszlo i po dwóch tygodniach pojawił sie okres w spodziewanym terminie to oznacza ze wszystko jest ok, tak? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w1kt0r jesli jest to normalny okres, a nie plamienie to jak najbardziej ciaze mozna wykluczyc,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie pytanie.

Głupio trochę,się przyznać,ale zdarzył mi sie przygodny seks :/ ze "znajoma". Pierwszy raz byl w prezerwatywie, dojscie na zewnatrz. Wytarlem penis, po jakims czasie oddalem mocz jakies 2, 3 razy. Po jakichs 3 godzinach, przytulalismy sie i znow chcialem w nia wejsc, zalozylem gumke,po czym ona oswiadczyla,ze nic ztego nie bedzie. Znow lezelismy jakis czas, w koncu ponownie doszlo do stosunku i tu moja glupota, poniewaz nie wiem czemu nie zalozylem prezerwatywy, tylko wszedlem w nia bez. Po kilku(nastu) ruchach wyszedlem i doszedlem po jakichs 3, 4 sek na zewnatrz. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to,ze dziewczyna powiedziala po wszystkim,ze ma dni plodne. Moje pytanie, czy mogła zajsc w ciaze?? za dwa dni ma dostac okres, jednak nie ma zadnych objawow przed. Wiem,ze nie doszlo do wytrysku w niej. Prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janek261jesli penis byl tylko wyatrty a nie umyty to hmm jesli plemniki zostaly pod napletkiem to niestety ciazy nie mozna wykluczyc. Jesli miala dni plodne ryzyko bylo. No teraz i tak jest za pozno na antykoncepcje po. Do wytrysku nie doszlo w niej ale plemniki z 1 stosunku mogly zostac pod napletkiem i w cewce moczowje, jesli oddales mocz to te z cewki zostaly usuniete ale dalej zostaly pod napletkiem - i to problemu nie rozwiazuje. W przypadku zwykle podniecenia te plemniki mogly zmieszac sie z preejalkulatem i wydostac sie na zewnatrz czyl ido partnerki, jesli miala dni plodne zaszzla reakcja a plemniki powedrowaly w kierunku komorki jajowej i ciaza jest niewykluczona.

Objawy ciazy takw czesnie nie wystepuja, nalepiej zrobic test w dniu miesiaczki gdyby sie nie pojawila albo byla za skapa, najlepiej z krwi BHCG da 100% pewnosc
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhh no właśnie... "Mądry Polak..." pierwszy wytrysk był poza ale nie w prezerwatywie, ale czy nawet po 3 godzinach i ponownym założeniu perzerwatywy plemniki pod napletkiem nadal mogły przeżyć?? co do objawów, tak wiem,że nie wystepują tak wcześnie, ale czy brak objawów przed okresem (ból brzucha, piersi itp.) to normalne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że plemniki mogłyby przeżyć. Nie u każdej kobiety muszą występować objawy, każda kobieta odczuwa to na swój sposób, po prostu niektóre są zbliżone do siebie Wink Taka może i jej natura.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janek261 tak jak agne8190 mogly przyezyc, mialy przyjazne warunki.

Objawy czasem wystepuje PMS czasem nie.... tak wiec na to nie ma reguly, trzeba czekac na okres albo zrobic test jesli sie nie pojawi, teraz i tak musztarda po obiedzie.

Trzeba bylo isc po tabletke po jak wiedzieliscie ze miala dni plodne a kochaliscie sie bez zabezpieczenia. A tak no niestety trzeba czekac i ewentualnie zrobic test jesli miesiackza sie nie pojawi. Pozytywnego testu wykluczyc nie mozna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:/ to lipa... a moze byc tak,ze dwa dni po stosunku dziewczyna wyjechala ok. 800 km, i teraz z powodu podrozy moze spozniac sie jej miesiaczka?? a jesli poprzednim razem miala objawy przed miesiaczka??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podróże także maja wpływ na występowanie okresu a co do objawów to juz Ci odpowiedziała i na to pytanie mala mi, wczytaj się Wink
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 38 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group