Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kropelkowanie- pytania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lex84



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki test zrobiony negatywny winik. Widac ze nie tylko ja mailem i wielo osob pisze ze miesiaczka sie spoznia i tez takie mysli mysle ze test daje mi pewnosc pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olka..
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytalam caly ten dzial (bo tutaj zostalam odeslana)i nadal nie wiem co mam robic....)
Moze powiem w skrocie i poprosze jednak o odpowiedzmoze byc krotka ale ja naprawde nei wiem corobic zrozum to troszke Sad
PIeszczoty pozniej chwila'we mnie' i jakies 5 sekund po wyjeciu chlopak dostal orgazmu. Dni nieplodne. Czy mam isc po proszek 72h?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problenm weszlem i gdy czulem ze dochodze wyjelem chile potem dostalem wytrysk ale ruszylem 3 razy reka i juz doszlem ! byl to 18 din cyklu (moja kobieta ma co 28 dni! wg ans byl to dzien bezplodny swiadzy o tym sluz bo na majtakch zauwazyla ze jest lekko zoltawy a do tego miala sucho !
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chce tez podkreslić że do kropelkowania oraz preejakulacji nie musi dochodzić zawsze. Nei jest to regółą iż musi to stać sie za każdym razem.


no wlasniue tak jak pisalem wyzej ,za pierwszym razem normlanie doslzo do wytrysku poza pochwa ,ale za drugim juz bylo troche inaaczej ona na mnei usiadla zrobila kilka ruchow a ja juz czulem ze dochdze szybko wycignelem czulem jzu te skurcze patze na czlona i kropelkowania nie ma dopiero za 4 takim skurczem byl wytysk ! kurde ja jestem panikarz ,ona mowi z enie mam sie bac bo byly to dni nie plodne bo mialazwyklu sluc taki zoltawy czyli nieplodny,a pzrecierz sie nei spuscilem dos rodka ! jak ktos moze to neich cos odpisze bo kurde ejstm gorszy panikarz od kobiety ;/
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ty masz mikroskop w oczach.

KROPELKOWANIE JEST NIEWIDOCZNE, NIE WYCZÓWALNE ORAZ NIE DO POCHAMOWANIA

Ile raz można, przecież chyba ze 3 razy było to napisane i to nawet w tym temacie (na całym forum jest tego pełno) i jest dokłądnie wyjaśnione czym sie różni kropelkowanie od preejakulacji.

Czytanie ze zrozumieniem, ludzie, błagam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CGI
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czyli jak jestem w stanie podniecenia. Zaznaczam, tylko podniecenia, i wydobywa mi się ten przeźroczysty płyn z członka to jest to płyn preejakulacyjny? Zaznaczam ze moze on sie pojawiać czasami nawet jak moja dziewczyna mnie pocałuje, tak oczywiście "mocniej" Wink, ale w usta oczywiście Very Happy. Bo z tego co widzialem na tym forum i zreszta powyzej to wychodzi ze kropelkowanie i preejakulant to jesdno i to samo... Bo wlasnie mnie to ciekawi, czy od preejakulatu, który bodajze (tego nie jestem pewien ale gdzies tak wyczytalem) nawilza, czyści cewke i przewód moczowy, aby zrobic dogodną drogę dla własciwych plemnikow (tj. mam na mysli sperme).
No i czy mozna zajsc w ciaze od preejakulatu... Rozumiem ze sami mozecie tego nie weidziec, bo to nie jest pewne nawet ze strony naukowej pewnie, ale jestem ciekaw samego zagadnienia...
I ciekawe czy ktos w ogole zaszedl w ciaze od preejakulatu, bo nie wiem czy mozna stosunek przerywany (na 100 kobiet 15-2Cool pod to podciągnąć...
Więc bardzo chętnie przeczytam Wasze opinie na ten temat.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie to nie do samo.

W preejakulancie nie ma plemników, więc zapłodnienie jest niemożliwe.

KROPELKOWANIE I PREEJAKULANCJA TO 2 RÓŻNIE RZECZY

Prejakulant zobaczysz a kropelkowania nie.

Przy stosunku przerywanym istnieje poprostu możliwość przegapienia bądz nie umiejtność wyciągnięcia członka dostatecznie szybko.

Obydwa pojęcia są wyjaśnione wyżej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CGI
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo Smile
Rozumiem Smile
I jeszcz raz dziekuje, bo jakoś sie zagmatwałem Very Happy
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 7:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy kropelkowanie wystepuje tylko wtedy gdy nastapi wytrysk ? Czyli jak jestem w mojej partnerce zrobi kilka ruchow czuje ze dochodze ale sie wycofuje i wytrysk jest dopier pozniej jak konczymy w inny sposob to nie ma oboaw ze cos tam sie dostalo . z gory dziekuje za odp

---- edit by Paweł:
Prosze nie dopisywać codzienie postu "czy ktoś może mi odpowiedzeć" bo zadałeś pytanie którego odpowiedzią jest cały ten temat.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomyslalem ze przedstawie graficznie kropelkowanie ,czyli wypuszczenie cesci plemnikow przed wytryskiem wlasnicym ,teraz mam pytanie czy dobrze mysle ? tzreba zaznaczyc ze kropelkowanie nie wsytepuje zawsze u kazde ,moze wystapic ale wcale niemusi !

---- edit by Paweł:
Rysunke usunięty, forum należy do poważniejszych miejsc w sieci. Tego typu rysunki nie są na miejscu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group