Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne- temat specjalny (part.2)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 1:08 pm    Temat postu: Dni płodne i niepłodne- temat specjalny (part.2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 20 lat i bardzo chce miec juz dziecko jedynym problemem jest to ze nie mam regularnych miesiączek i nie wiem jak wyliczyc dni płodne. ostatni cykl trwał 36 dni ale bywały i takie po 25, 26.... nie mam czasu na mierzenie PTC poniewaz studiuję i bardzo sie spiesze zeby zdązyc do szkoły...Kiedy (w jakich dniach sie najlepiej kochac zeby zajsc w ciąże i ok. ktorego dnia mam owulacje, jak to obliczyc???[/b]
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/naturalne-metody-planowania-rodziny-plodnosc-kobiety-a26.html

http://www.poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html

http://milosc.god.pl/kalendarz.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malena



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 6:26 pm    Temat postu: Dni niepłodne - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy pieć dni przed okresem są dni niepłodne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VP
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 10:44 pm    Temat postu: ODP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak - ja z moją partnerka kochamy sie do końca - bez zabezpieczeń nawet 10 dni przed okresem. oczywiście konieczne jest to czy okres jest regularny czy nie. Moja ma akurat regularny.
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko zalezy od tego czy masz regularne okresy, ine trwają . Są kalkulatory które liczą jaki masz dzisiaj dzień-płodny czy niepłodny. [zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanko ,moja dziewcznya ma regularne okresy najczesciej 28 dni nieraz zdaza sie 27 lub 29 ! hmm kochamy sie w dni nieplodne nigdy nie spuszczam sie do srodka wytrysk zawsze jest na zewnatrz! nie ejst to stosunek przerywany ,! mam takie pytanie czy stosunek po miesiaczce(wyczytalem ze to sa dni nieplodne:3 dni po gdy okres jest regulrany ) i nap kilka dni przed spodziewanym okresem ,do tego moja dziewczyna wie dziki kalendarzykowi i wlasnym obserwacja sluzu kiedy sa dni plodne ! no i oczywiscie kiedy sa nieplodne ! dzieki takim obserwacja i wlasna teoria z forum i innych stron mozna odbywac stosunki bez zabezpieczenia ??
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To o czym piszesz to wlasnie naturalna metoda antykoncepcji, jednak nie jest ona dość skuteczna. Zawsze lepiej mięc więsze zabezpieczenie, np prezerwatywy. Obserwowanie śluzu i kalendarzyk nie są za bardzo pewne.

tu jest link do tematu o tym. Zapoznaj sie z tymi informacjami i sam zdecyduj, jaką forme antykoncepcji chcesz stosowac http://www.biomedical.pl/forum/metody-naturalne-vt1230.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy przy regularnym mniej wiecej okresie 3 dni po miesiaczce sanieplodne ? bo z tego co czytalem to tak lecz gdy kobieta ma krotkie cykle np co kilkanascie dni to wtedy jajeczkowanie jest pod koniec miesiaczki !hmm moja dziewczyna obseruwje swoje cialo juz od 4 miesiecy i wie kiedy jest plodna a kiedy nie ale teraz musze kupic prezesy i nie edzie sie czego bac Wink pozdro
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

istnieją kalkulatory dni płodnych ( juz któryś raz o tym pisze) sa dostępne naprzykład na różnych stronach w necie. np.http://kobieta.wp.pl/kat,26231,kalkulatordniplodne.html?ticaid=11646
[zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rudziutka napisał:
To o czym piszesz to wlasnie naturalna metoda antykoncepcji, jednak nie jest ona dość skuteczna. Zawsze lepiej mięc więsze zabezpieczenie, np prezerwatywy. Obserwowanie śluzu i kalendarzyk nie są za bardzo pewne.


Hmm jesli moja kobieta ma mniej wiecej regularne cykle to chyba kalendarzyk obserwacja sluzu i nie dochodzi do spuszczenia w srodku ,czyli uprawiamy sex a gdy czuje ze niedlugo moze cos wylecie to porostu wycigam odczekuje chile i znow a wytrysk zawze nastepuje troche czasu po sexie ,metaody naturalne nie sa dobre dla kobiet ktore maja nieregularne okresy !
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 1 z 55

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group