Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne- temat specjalny (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 53, 54, 55  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wam dam licznik dni płodnych. Wink

[zakaz linkowania na forum]

nie wiem na ile to wiarygodne. jeszcze nie próbowałam Very Happy
w razie wpadki, nie moja wina Wink

ale teraz poważnie:
dni płodne przypadają średnio na czas pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu.

Tylko w ciągu kilku środkowych dni kobieta może zajść w ciążę.
Większa część cyklu jest czasem niepłodnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DJ_RECLUSE
Gość









PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ten dzien cyklu 19 do 28 jest 100% ze sa to dni nie płodne?
Powrót do góry
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochanie nic nie jest pewne na 100%. bo cykl kobiety sie czasami zmienia.Tak powinno byc ale czy tak jest to nik sie nie dowie oprócz Ciebie, jak nie spróbójesz to sie nie dowiesz. ale metoda kalendarzykowa to nie jest super sposób antykoncepcji. ja jestem w takiej sytuacji ze próbóje zajsc w ciaze i jakos nie moge.a robimy to we wszystkie dni i co?? nic. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolezanka
Gość









PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
my z mezem tez bardzo chcemy miec bobaska i zaczelsmy nad tym pracowac od tygodnia i to wlasnie moje dni plodne i zeby sie udalo to tez robimy to codziennie i po kazdym stosunku lezalam z nogami do gory zeby glebiej dolecialo teraz musimy poczekac jakies 2 tygodnie na objawy mam nadzieje ze sie udalo Emi pewnie tobie tez sie uda. Razz
Powrót do góry
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam nadzieje ze sie uda ale próbóje juz gdzies od 2 miesiecy tylko na razie mam przerwe bo mój kochany wyjechał za granice.
byłam u lekarza i jestem zdrowa.nic mi nie dolega wiec nie mam zielonego pojecia dlaczego jeszcze nie została zasiana fasolka. ???
ale bedziemy dalej próbowac
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolezanka
Gość









PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam starsza siostre i powiedziala mi kiedys ze oni z mezem zaczeli sie starac o dziecko pod koniec wrzesnia a w ciaze zaszla dopiero pod koniec stycznia wiec troche to trwalo ale udalo sie i dzis Kamil ma juz 10 lat Very Happy zobaczymy czy tez bedziemy musieli tak dlugo czekac.

A czy ktos moglby mi powiedziec po jakim okresie od zaplodnienia moga dokuczac bole w okolicach jajnikow i podwyzsza sie temperatura ciala??
Powrót do góry
A.
Gość









PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie.. moje trzy ostatnie cykle to 35, 40 i 30 dni.. czy mozliwe jest okreslenie kiedy wystepuja u mnie dni plodne? Od 11go dnia, czy moze pozniej??
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie bardzo A.

spróbuj zażyć leki na wyregulowanie miesiączek , jeśli możesz.



Wiesz co Emi Ci powiem, zawsze tak jest że ci ludzie którzy chcą mieć dziecko, muszą się o nie starać czasem nawet bardzo długo...a Ci co pilnują jak się da, by nie wpaść, to jak na złość.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halka



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlatwiej rozpoznac dni plodne po śluzie. jezeli sluz jest rozciagliwy i przezroczysty, sa to dni plodne a jesli bialy- nieplodne
jesli chodzi o te dni miedzy miesiaczka a dniami plodnymi to wspolzycie w te dni jest dosc ryzykowne, poniewaz nigdy nie wiedomo czy dni plodne nie zaczelu sie juz podczas miesiaczki.za to od dnia zaobserwowania sluzu bialego mija zawsze rozniutko 10 dni do czasu miesiaczki. u mnie sie to zgadza tylko trzeba codzioennie sprawdzac stan sluzu. takie gadanie ze 14 dzien cyklu jest najbardziej plodny itp to sie zgadza,owszem ale u kobiet regularnie miesiaczkujacych i wlasnie dokladnie co 28 dni a niestety nie wszystkie kobiety tak maja.
[zakaz linkowania na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AzuReus
Gość









PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom np jezeli dziewczyna ma cykle 30-35 dniowe



-----edited by emilka-----
temat zamknęłam, gdyż w dziale "Metody naturalne" jest specjalnie wydzielony do takich pytań
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 3 z 55

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group