Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne- temat specjalny (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panienka-z-okienka



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny! odbiegam trochę od tematu, ale moje miesiączki zaczynają mnie martwić. Miesiączkuje o 3 lat. Jestem dziewicą. W maju miałam okres i tak na oko własnie powinnam dostać teraz (13-16 czerwca.) Dostałam. Wszystko by było ok, gdyby nie miesiączka sprzed dwóch tygodni. Tak własciwie skończyła mi się, upłynął tydzień i dostałam znowu....
mam się martwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No a niby czym? Nie współżyłaś przecież jeszcze. Ja przeszłabym się do ginekologa, żeby dał skierowanie na badanie hormonów.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patrycja18318



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochalam sie z chlopakiem dwa dni po owulacji i pekla nam prezerwatywa Rolling Eyes czyy jestem w ciazy? bardzooo sie boje Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pedz po tabletke "po" poki nie jest za pozno... ile minelo godzin? szanse sa ale nie na 100% bo byc moze komorka juz obumarła..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eererer



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 4:06 pm    Temat postu: czy biały śluz z pochwy jest oznaka ciąży... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pare pytan prosze o szybka odp.
czy jest mozliwosc zajescia w ciaze jezli obi to sie bez zabezpieczenia ale krotko i nie ma wytysku ani nie ma go po chwili od wyjscia czlonka?
i czy bialy sluz to cos zlego ?
i czy w dni plodne mozna zajsc w ciążę bez wytrysku ?
bardzo posze o odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamiast zabierać się za seks, weź się za naukę dziecko...
I zapoznaj się z REGULAMINEM Forum, zanim bezmyślnie klikniesz "akceptuj".

1. Żeby doszło do zapłodnienia potrzebna jest komórka jajowa i plemnik. Komórki jajowej nie ma bez owulacji(trzeba tu doliczyć ok 7 dni przed i 7 dni po owulacji), plemnika bez kropelkowania czy wytrysku.

2. Kobieta ma coś takiego jak fazy cyklu. Kolor oraz charakter śluzu pozwala określić w jakiej fazie cyklu się ona w danej chwili znajduje ( o ile nie ma infekcji pochwy)

3. Można zajść w ciążę jeśli dojdzie do kropelkowania, mężczyzna po masturbacji nie umyje członka i nie odda moczu, a następnie będzie współżył z kobietą.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eererer - nie ma takiej możliwości, brak wytrysku = zero ciąży.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55
Strona 55 z 55

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group