Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne- temat specjalny (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy ale przecież plemniki mogą kilka dni poczekać na owulkę? czy nie? bo mnie to wszyscy straszą że mogłam mieć owulkę podczas krwawienia a tu się pisze co innego, przecież jak kochali się 7 dnia a miałaby owulke np. w 11-12 dniu to zapłodnienie jest możliwe, zresztą przy każdym niezabezpieczonym stosunku jest, a tym bardziej jak wytrysk jest w środku. jak się mylę to niech mnie ktoś naprostuje hehe
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wyliczone dni płodne informują w których dniach stosunek jest niebezpieczny, wliczając czas w którym plemnik może przeczekać.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale samo wyliczenie bez obserwacji to jest nic, przecież owulka może się dowolnie przesuwać ;/ mnie się straszy że mogłam zajść w ciążę w czasie okresu i stosunku przerywanego a tu takie rzeczy, jasne że w 7 dniu cyklu można zajść w ciążę jak jest finał w środku, przecież nikt nie jest jasnowidzem i nie można z dużym wyprzedzeniem określić kiedy będzie owulacja ;/ nawet jak kobieta ma 10 lat cykl regularny to przecież raz się może zdarzyć wyjątek i owulka wcześniej albo później, ja tam nie wiem co myśleć o tych wyliczankach
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 6:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówiłam ze są marne szanse...Tyle że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną...A w trakcie okresu mogą być dni płodne przy krótkich cyklach...Nie rób nadinterpretacji...

A co do tego przypadku: warunki w organizmie kobiety nie są teraz sprzyjające ku temu żeby plemniki mogły przeżyć...

Może najpierw sobie poczytaj troszkę, a później się wypowiadaj...

Temat uważam za zakończony.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytam bardzo dużo i od wielu lat, i właśnie nadal nie wiem jak to jest z tym przeżywaniem plemników w ciele kobiety, ale jak ktoś ma około 30-33 dniowe cykle to chyba raczej nie ma możliwości ciąży w czasie okresu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie. Dni płodne w trakcie okresu mogą się zdarzyć przy cyklach 20-30 dniowych. Gdy są nieregularne miesiączki, najkrótszy cykl ma 20 dni a najdłuższy 30 lub więcej.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anonimowa Ty nie rozumiesz co to znaczy nie wałkowac tego samego w roznych działach? 15 razy pytasz o to samo,wkołko opisujesz te sama sytuacje i cały czas masz te same pytania. idz do ginekologa..od czego on jest? zameczysz kobiete na smierc ale dowiesz sie wszystkiego Neutral


nowicjuszka nie cackaj sie z nia- walnij ostrzezenie. moze kolezanka nauczy sie porzadku!!!
WRRRRRRRRRRRRRR co za ludzie. mow do słupa a słup..,..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jurek007



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli prawdopodobieństwo zajścia w ciążę mojej partnerki jest bardzo małe tak? proszę o ostateczną odpowiedź Sad boje sie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest niewielkie, ale nie niemożliwe.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia25022



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i dostalam okres Smile
a mozliwe jest to ze jestem w ciąży i mam okres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Następny
Strona 53 z 55

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group