Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no na pewno...
mam nadzieje ze ona wie mniej wiecej ze nie dostalo sie do drog rodnych nasienie... bo jezeli tak to w polaczeniu z dniami plodnymi szanse na ciaze sa... ale jak mowi ze wytrysku w srodku nie bylo to ja bym byla nieco spokojna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:40 am    Temat postu: dostałam okres:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie sie juz wyjasniło własnie dostałam okres:) bardzo sie ciesze:)i dziekuje Smile a moja kolezanka dalej sie martwi....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamira



Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 12:12 pm    Temat postu: dziewica a peeting??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam takie pytanie ktore strasznie mnie nurtuje. JESTEM DZIEWICA!! uprawialam z moim chłopakiem peeting. jego penis wchodził delikatniew do mojej pochwy. Czy ja moglam zajsc w ciaze jesli jego sperma dostala sie w miejsce miedzy wejsciem do pochwy a blona dziewiczą??? czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze jesli to byly moje dni plodne??? Sad blagam niech ktos mi odpowie na moje pytanie jak najszybciej;(


-----edited by emilka-----
nie wstwiaj wiecej niż 3ech znaków przestankowych obok siebie


---edit by Pituszka
Temat przenosze do tematu pokrewnego."Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, istnieje taka możliwość.. a zważając na to, że były to Twoje dni płodne.
Swoją drogą - błona dziewicza nie zabezpiecza Cię przed zajściem w ciążę. (ludzie wytłuczcie sobie ten mit z głowy, że dziewica nie może wpaść!!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie Exclamation Exclamation kolejne bezmyslne działanie...błona to nie tarcza ktora odbije plemniki. nie rozumiem jak mozna doprowadzic do takiej sytuacji? Neutral. przeciez dni płodne to bardzo duze ryzyko. jesli tej spermy było duzo i na dodatek owulacja tuz tuz to nie zdziw sie jak okresu nie bedzie...<ola boga>,brak słow Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamira



Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bylo tak ze on wytrysk mial dopiero po calej zabawie, nie kiedy dotykal mnie czlonkiem. Lecz ja slyszalam ze clopaki czesto nie czuja kiedy sperma wycieka z czlonka jeszcze przed wytryskiem i boje sie ze podczas zabawy moglo mu troszke spermy wyleciec do mojej pochwy Sad co o tym sadzicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nie mial wytrysku na twoje narzady plciowe tak??
zapewniam cie ze wytrysk fafeci czuja, jedynie kropelkowania nie czuc , a to wystepuje na kilka sekund przed wytryskiem - nie u wszystkich mezczyzn ale u wiekszoci... nastepuje po sobie wiec jak jest kropelkowanie to wytrysku juz nie da sie powstrzymac...
jezeli byl wytrysk bezposredni na twoje narzady to tak jak dziewczyny napisaly wyzej ryzyko jest ale jak bylo to gdzies poza twoimi narzadami to mysle ze nie ma sie czym martwic Smile jezeli sperma nie dostala sie do pochwy to jest ok....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paranoiczka



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie...czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę jeśli pieściłam się z moim facetem ja byłam naga a on w bokserkach i dzinsach...nie miał wytrysku ale jego spodnie były wilgotne i on ocierał się o mnie..następnie dotknęłam jego penisa ale nie główki i nic mokrego nie miałam na rękach ale po powrocie do domu (po jakiejś godzinie) dotknęłam tą ręką pochwy...czy mogę być w ciąży? dzisiaj powinnam dostać okres, ale cos mnie ściska w żołądku, nie umiem spać, nie mam apetytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie bylo wytrysku nie ma ciazy chyba ze jestes wiatropylna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paranoiczka



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plemniki raczej nie mogą przejść przez dzinsy(prawda?) ale i tak cholernie się stresuje..już bym dostała ten okres.. Sad ile plemników jest potrzebnych do zapłodnienia? bo przecież w płynie przedejakulacyjnym też są plemniki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group