Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mi odpowie czy plemniki mogły zginąc po tym jak wytarłam palec i czy wytrzymałyby na suchym palcu 20 minut w takiej temperaturze???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno zgineły - plemnikimusza miec odpowiednie warunki aby przeżyć - a wytarcie palca o spodnie,mroz - to napewno nie sa dobre warunki Smile

spokojnie - nie masz sie co obawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uffffff dzięki.....Już mogę odetchnąc....ale ostatnie słowo będzie miał okres....za 5 dni będę już spokojna chyba że do niego nie dojdzie:(Sad
Ale to może byc spowodowane stresem...Jeśli ktoś chce mi pomóc to piszcie.
Wielkie Dzięki za wszystko:):)Już jestem trochę spokojniejsza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I mam jeszcze jedno pytanko: Czy aby napewno nie ma szans na ciąże??
Przepraszam że tak przynudzam ale ten stres mi i mojemu chłopakowi daje się we znaki:( Crying or Very sad Crying or Very sad Nawet jeśli wprowadziłam koniuszek palca do pochwy?? Czy plemniki zgineły w takich warunkach??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mozesz byc pewna ze nie jestes w ciazy pleminki nie przezyly by w takich warunkach !!! proponuje zrobic ci test jesli nie wierzysz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co uwazacie ze nie ma szans zebym byla w ciazy?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak uważam - napewno nie jesteś w ciąży Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka55
Gość









PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEh a ja cały czas czuję jak bym miała kamień w brzuchu:(SadSad Tak się boje:(Sad Aby tylko dostała okres i już będę się czuła wspaniale!!
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zamartwiaj sie tak bo możesz tym spowodować przesunięcie sie lub nawet niewystapienie okresu - psychika ludzka potrafi działać cuda.

Odpręż sie i zapomnij o tym - masz 100% pewności ze w taki sposób nie dojdzie do zapłodnienia ( przy normalnym stosunku jest 50/50 % szans a co dopiero tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hakuna



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agusiu podziwiam twoja świętą cierpliwość, z doswiadczenia wiem ze zapewniania ze wszystko jest ok, na chwilke pozwalają odetchnąć:]
mnie taki stres opóźnił okres o tydzień :/
ja mimo to ze z racjonalnego myślenia wynika iz ciąza jest u mnie wykluczona, nadal mam ochote zrobic sobie test ...tylko ze sie boje...
oczami chorej wyobrażni widze rysującą sie z wolna kreseczke.....brrrr..paranoja jakaś
trzeba poprostu zastanowic sie "przed" a nie "po"


Kamilko - głowa do góry, wszystko będzie dobrze,nie masz sie czym denerwować, lepiej idz na basen albo na zakupy, trzymam za ciebie kciuki:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group