Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paranoiczka do zaplodnienia nie dojdzie w taki sposob jak napisalas, to niemozliwe....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paranoiczka



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo...to mnie uspokoiło może teraz zasnę..czekam na okres..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka54



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paranoiczka napisał:
bo przecież w płynie przedejakulacyjnym też są plemniki!


Hmmm zastanawia mnie czy to stwierdzenie jest prawdziwe? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest ale plemniki w tym płynie pojawiaja sie przed samym wytryskiem Smile wczesniej nie ma mowy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paranoiczka napisał:
Plemniki raczej nie mogą przejść przez dzinsy(prawda?) ale i tak cholernie się stresuje..już bym dostała ten okres.. Sad ile plemników jest potrzebnych do zapłodnienia? bo przecież w płynie przedejakulacyjnym też są plemniki!


to jest właśnie jeden z przykładów na jakim poziomie edukacja seksualna w Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieśmiała_7094



Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 9:34 pm    Temat postu: pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do doświadczonych bo ja do nich nie należe Crying or Very sad czy jest możliwe gdy chłopak wchodziłwe mnie palcem, nie miał wytrysku i czy istnieje możliwość że mógł przenieść plemniki na palcu które mogły mnie zapłodnić??? czy istnieje wogóle możliwość zapłodnienia gdy nie ma wytrysku??? wiem że to może głupie pytanie ale prosze pomóżcie bo okres mi się jużtroche spóźnia Crying or Very sad

[color=green]
-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do pokrewnego[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nieśmiała napisał:
czy istnieje wogóle możliwość zapłodnienia gdy nie ma wytrysku??? wiem że to może głupie pytanie ale prosze pomóżcie bo okres mi się jużtroche spóźnia Crying or Very sad


Chryste panie ! jak moze dojsc do zapłodnienia bez wytrysku Exclamation Shocked w głowie sie nie miesci ze ludzie ida do łozka nie myslac o konsekwencjach Mad . Nie zajdziesz w ciaze bez wytrysku- tym bardziej przez palec...chyba ze facet ma megaaa megaa szybkie paluchy i tone spermy na nich Shocked . okres spoznia sie od ciagłego stresu...zacznij myslec pozytywnie. moja rada- przeczytaj wszystkie posty na tym forum dotyczace ciazy. moze Twoja wiedza bedzie wieksza...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe normalnie dezinformacja jest wszechobecna ciekaw jestem ile koleżanka ma lat mnie to szczerze mówiąc zadziwia w pewien sposób jak można choć w minimalny stopniu nie zaintereswoać sie własnym ciałem i podstawowymi czynnościami fizjologicznymi i ich mechanizmami i konsekwencjami pewnych akcji;] to jest tak jak by dać 5 letniemu dziecku prowadzic samochód na autostradzie;] raz nie wie o co chodzi 2 świetnie sie bawi 3 ale nie za długo...

wróć! dezinformacja to złe określenie ignorancja lepiej tu pasuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie o tym był mój poprzedni post w tym temacie.. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlienghosT



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 8:50 pm    Temat postu: Problem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Moja sytuacja wyglada nastepujaco. Ostatnio wraz z moja partnerka zabawialismy sie nawzajem. Uprawialismy sex oralny i skonczylem u niej w ustach. Po tym piescilem ja palcami, ktore ona czasem oblizywala. Dodam ze akurat wtedy miala dni plodne - miesiaczke miala 21.10 a to dzialo sie 3.11 cykle ma 28 dniowe. Dzis zrobila test ciazowy - wyszedl negatywnie ale na wielu innych forach przeczytalem ze nie nalezy im ufac. Czy zaplodnienie jest mozliwe w takim przypadku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group