Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy przez sex oralny w ciaze? napewno nie ! tak samo anal odpada Smile jedynie poprzez stosunek płciowy i wytrysk w srodku Cool Laughing o jejaaaa po oc ja to tłumacze?! chyba nie sa tu dzieci poniżej 12lat? Confused Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlienghosT



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 11:35 pm    Temat postu: Re: Problem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AlienghosT napisał:
Uprawialismy sex oralny i skonczylem u niej w ustach. Po tym piescilem ja palcami, ktore ona czasem oblizywala. Dodam ze akurat wtedy miala dni plodne - miesiaczke miala 21.10 a to dzialo sie 3.11 cykle ma 28 dniowe. Dzis zrobila test ciazowy - wyszedl negatywnie ale na wielu innych forach przeczytalem ze nie nalezy im ufac. Czy zaplodnienie jest mozliwe w takim przypadku ?

Czytac - postawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Max1508



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: from home
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Mam taki problem, moja dziewczyna miała dni płodne. Pewnej nocy leżeliśmy kolo siebie. Było na tyle miło że wyciekła mi ciecz która wycieka przed wytryskiem. Byliśmy w pidżamach i jak leżałem koło niej to dotykałem ja przypadkiem koncówką penisa (podkreślam że cały czas mieliśmy gatki na sobie) w takie pewne kobiece miejsce (na pewno wiecie o co chodzi, a wszedł w głębokość 1,5 cm i miałem wilgotne gatki ;/). Boimy się że może zostać zapłodniona. jakie są szanse zapłodnienia? bardzo proszę o pomoc szybką. Pozdrawiam

dodam że chyba raczej takiego typy przypadek jest chyba zaliczany do peetingu? Co pani WIND o tym myśli?


----edited by emilka----
posty zostały połączone




---edit by Wind_Of_Hope---
Max nie pisz kilkunastu tych samych postow w roznych działach. to nie ma sensu. Jeden pozostawiam-reszte kasuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takiego typu przypadek nie jest zaliczany do niczego;]
mozna to porównac do przypadkowego złapania Pani w autobusie za cycka;] wybaczcie kolokwializm ;]
przecież tylko jej dotknołes:D przez ubranie;] i to przez przypadek:d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Max Smile juz Ci odpisałam na PM,ale powtorze: wg mnie nie ma mozliwosci zajscia w ciaze przez majty? Rolling Eyes no niby jak? heh. zalezy jeszcze czy miala owulacje czy była tuz po Smile co do plemnikow to pojawiaja sie dopiero przed wytryskiem, podniecenie to płyn pochodzacy z prostaty Smile

Temat zamykam z uwagi na przekroczenie 40 stron. Otwieram kolejna czesc.
http://www.biomedical.pl/forum/czy-przez-peeting-moze-dojsc-do-zaplodnienia-part2-vt6251.html

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group